Panna Marie - prostřednictvím Isabel Hen

26.02.2013 18:20

 

 

 

 

22-August-2012
 
Moje milované děti, Já jsem potěšena, že vidím jak se láska a světlo dále šíří na Zemi. Bez přestávky roste skupina těch, kteří se pomalu probouzejí a kteří si vzpomínají na své poslání ukotvit lásku a světlo na Zemi. Láska nenávratně získala navrch a nic už to nemůže změnit.
 
Ó ano, vy pláčete zčásti o účincích obrovských energií, které vás ovlivňují. Divíte se teď jestli to neskončí. Bohužel, Já mohu říci jen, že se to ještě zesílí. Ó, budou přestávky, abyste si mohli udělat krátkou přestávku předtím než to bude pokračovat. Předtím než se další vlna energie přes vás přelije. Ale buďte ujištěni, nejste vystaveni ničemu co byste nemohli ustát. My jsme velmi opatrní, abychom vás nepřetížili. Máte ještě trochu vydržet než dosáhnete velkého cíle - Vzestupu. Nechte na sebe působit účinky energie, nebraňte se. Tak mnohem lépe je pak můžete začlenit. Vaše tělo pak bude vše snadněji zpracovávat.
 
Stojí to za tu námahu, moje děti. Kdybyste jen mohli vidět jak bude vypadat váš nový svět. Bude to pro vás velkolepé. Já vím, protože já můžu vidět vaše vize. Nezapomínejte, Já jsem žena Prvotního Stvořitele, Božské Ženství a Bohyně Stvoriteľka tohoto vesmíru. Proto Já jsem jedno i s vámi, moje děti.
 
Sněte velké sny o vašem novém světě, neomezujte se, je to všechno možné, vy jste spolu-tvůrci, nezapomínejte na to. S vašimi sny projevíte novou Zemi, váš nový svět.
 
Někteří z vás jste si už všimli, že vaše projevy se přizpůsobují stále rychleji, u jiných to trvá trochu déle, hlavně protože stále sní příliš mnoho zmatku. Zavřete oči a pak si jen představte jak by mělo vypadat,to co si přejete. Vybarvěte to do poslední podrobnosti a pak věřte úplně pevně. Nepochybujte, že nejste na to dost schopni. Také jste nevědomě projevili cokoliv ve vašem životě prostřednictvím vašich myšlenek a vašich představ. Používejte je nyní vědomě a odevzdejte své sny vesmíru. Ony se stanou skutečností, vy jen nesmíte pochybovat.
 
Kdykoliv potřebujete pomoc, přivolejte nás. My stojíme připraveni pomoci vám. Poslouchejte svůj vnitřní hlas srdce. Mohlo by být vašim duchovním vůdcem, nebo andělem, který vám chce pomoci, pokud byste o to požádali. Nikdy nejste bez vedení. Musíte jen poslouchat a dávat pozor na vaši intuici a také vašemu takzvanému pocitu z břicha. Mohlo by to být že vaše Vyšší Já má právě pro vás zprávu nebo by rádo poukázalo na něco co je důležité.
 
Já vás miluji všechny tak že to přesahuje všechna slova a nekonečně, vy jste moje milované děti.
 
Já jsem Paní Marie
 
Překlad: Sir @ https://ee.dunres.sk

—————

Zpět