Pár důležitých pomocných rad k prožívání kvalitního života

18.10.2013 12:20

Zdravím všechny sluníčka,

dovolila jsem si sepsat pár důležitých rad, které jsem získala při práci se sebou a s klienty, jsou bezpodmínečné k tomu, aby jsme mohli žít naplněné kvalitní životy bez problémů a brány Vesmíru nám mohly být otevřeny.

Všimla jsem si, že většina lidí je zcela neuzemněna. Co to znamená? těmto lidem je často zima( studené ruce, nohy) a jejich mysl je roztříštěná snad do všech světových stran, do minulosti, do budoucnosti atd. Uzemnění je velmi důležité v tom,abychom mohli v těchto našich úžasných tělech prožívat radost a spojení s naší matkou. Matkou Zemí. Objímejte stromy, představujte si, jak  vám jdou z nohou kořeny, které vrůstají do naší Matky Země.Nebojte se řešit své problémy, komunikujte, nebojte se, nikdo Vám hlavu neutrhne. Nejsme přece ve středověku.

Vrátím se k naší mysli, já ji říkám skákající opice, připomíná vám to tu vaši mysl taky? Naše mysl je koordinátor, který řídí naše stavy. Kdo má mysl skákající opici, nemůže najít ten kýžený stav vnitřní harmonie, blaženosti a štěstí. Poproste vaši mysl, ať jde chvíli na dovolenou, a ať přenechá myšlenky Stvořiteli. Ještě je skvělé zpívání nejstaršího zvuku om, nebo aum, je to vlastně stejné jako Amen. Nosí to stejnou vibraci. Uvidíte co to s vámi udělá!!!

Když se Vám to podaří budete zažívat krásné pocity vnitřní blaženosti, harmonie a klidu. To je ten stav, po kterém touží všichni lidé na naší čarokrásné planetě. Další bránící faktor je naše pýcha a ego, bohužel pýchu a ego máme všichni do doby, než nastane plné probuzení a osvícení, ale i to se musí udržovat. Být osvícený můžete být i na pár chvil, někdy několik dní, někdo celý život,je k tomu zapotřebí  velká dávka trpělivosti a odhodlání si tento stav udržovat. 

Dalším faktorem je stav 3.čakry, která řídí naši sebelásku, sebepřijetí, také je to sídlo naší Duše. Tuto čakru má většina lidí poškozenou. proto k sobě prosím buďte tolerantní, ohleduplní, nenadávejte si, nekritizujte se, a buďte k sobě soucitní. Tím se nastartuje energie 3.čakry.

Další velmi důležitý krok je být otevřen 7.korunní čakrou na našeho Otce Stvořitele. Mnoho lidí tvrdí, že mají víru,ale stav této čakry tomu vůbec neodpovídá.Stále v sobě živíme mnoho pochybností a upínáme se ke všem a všemu co nám přijde do cesty. ( lidé, práce, alkohol, drogy, sex, různé druhy zábavy).

Máme k sobě připoutaných mnoho lidí a i duší z jiných dimenzí, které nám mohou brát energii a to ve velké míře. Prosím nemrhejte svoji drahocenou energií zbytečně nezahazujte ji tím, že máte stále pocity, musím za každou cenu pořád někomu pomáhat. Tím, že pořád nevyžádaně pomáháme bereme druhým zodpovědnost a také jim tímto bereme jejich velmi cenné životní lekce.

Přeji nám, vám všem mnoho úspěchů ve zvládnutí života

 

S láskou Katy Ch.

—————

Zpět