PLYNOUT ŽIVOTEM NA VLNĚ LÁSKY

15.03.2013 19:46

 


 
Být láskou, být štěstím, být radostí, být zdravím být dobrem, být láskou jen tak být a plynout životem s láskou ke všemu a ke všem.
 
Jen tak jít životem a vnímat vděčnost za každé nové ráno za každý nádech, výdech, jen tak BÝT. To je mnohdy vnitřním přáním každého člověka, nemuset nic řešit, nemuset přemýšlet plánovat,být svobodným. Vše je možné, je možné být svobodným a jen tak plynout životem a přitom být vnitřně šťastný, klidný vyrovnaný.
 
Stačí jen rozhodnout se udělat změnu a jít podle plánu vnitřního vedení, plynout tím životem vědom si pravých hodnot, pravých zásad žití.
 
Ne žít podle toho co od nás druzí očekávají, ne žít podle toho co by o nás druzí řekli, i když uděláme v životě tu a tu změnu.Je to přeci náš život, každý žije ten svůj a má právo ho žít podle vlastních rozhodnutí.
 
Pokud svou změnou neublížíme, neomezíme, pokud uděláme změnu s láskou je vše v pořádku.
 
A navíc naše duše nám vždy pocitově ukáže zda jdeme správnou cestou.
 
Mnohdy však se sami bráníme změně, bojíme se změny. Ke změně je třeba vnitřně dozrát, ucítit sílu vnitřního vedení.
 
Ke změnám je třeba mít v sobě sílu víry,věřit sobě, věřit že to dokážu vyjít ze všech omezení ze všech zákazů, ze všech strachů, které mě svazují, mít sílu víry ve vše dobré.
 
Nejde o víru ve smyslu náboženství, ale víru jako takovou, jako sílu!
 
Kdy poznám že je čas změny, kdy poznám že mám něco udělat? Pokud stále ve mně něco tlačí, pokud se točím v životě jako v začarované kruhu, pokud se cítím svázán ,omezen, utlačen, pokud nejsem spokojen, s tím co právě žiju, i když mnohdy vše mám a přesto cítím tlak. Pak je čas na změnu. Jakou? Sami sebe se zeptejte která oblast Vašeho života Vás tlačí, ve které nejste spokojeni, sami v sobě máte vždy odpovědi, stačí se naladit na sebe na svou duši, na svého rádce v sobě. A pak když se podíváme pravdivě na to co nás tlačí odpověď najdeme a cesta se ukáže.
 
Je čas rozkvětu jarní přírody Matka Země se probouzí ze spánku po zimě a také Ona plyne s cykly Vesmíru. Rozkvete, rozjasní se barevností lehkostí, krásou a ptáci budou zpívat jarní písně o její kráse.Je čas nechat také rozeznít naše duše písní o lásce o radosti o kráse žití:
 
Je to jen na nás, zda se rozezpíváme zda necháme v sobě rozkvést květy lehkosti krásy a radosti, je to náš život, každý žije ten svůj sám za sebe,a vlastní pocity jsou nám opdovědí zda žijeme radostně nebo smutně.
 
Žijme ,radujme se, zpívejme!
 
Milujme, tvořme, buďme!
 
NADECHUJME SE SVOBODNĚ , RADOSTNĚ!
 
Stačí jen málo ,otevřít se, a jen žít. Stačí tak málo jen vědomé, radostné nádechy a výdechy, je BÝT! Být Sám sebou, být láskou být radostí být lehkostí.
 
Nikdo nám v ničem nebrání , bráníme se jen my sami!
 
Pokud tedy cítíme, že nastal čas změn tak je jednoduše udělejme,a pokud necítíme tak s láskou v lásce přijměme svůj život takový jaký je.S láskou ke všemu a ke všem ho žijme.
 
převzato z www.duhovenebe.blog.cz
 

 

—————

Zpět