Poselství od Aishy North - Dnes vstupujeme do tunelu lásky

12.12.2012 18:22

 
Krasne a silně poselství od Aisha North na dnes 12.12.12. autor: Silvia Suvadova, 12. Prosinec 2012 o 6:54
 
 
"Dnes je první den zbytku vašeho života-jak to někdo jednou řekl. A tahle věta je tak velkou pravdou. Protoze dnes vstupujete do 'ust.' tohoto energetického vortexu, který víří přímo před vámi rychlejise než kdykoliv předtím. Dnes je 12.12.12 a vy, drazí, vstupujete do velké 'ždímačky'. Samozřejmě, toto je žertovných zpusob, kterym zlehčují fakt, že pro mnohé z vás bude tento den klíčovým bodem vašeho života, přesněji řečeno-vasich životů zde na Zemi. Chceme vam timto humorných přirovnání připomenout , že toto je den kdy se muzete radovat a uvědomit si, aku velmi dluhu cestu jste prošli. Mnohem delsí aku si jen umíte představit. Důvod proč vam toto připomíná je ten, že chceme, abyste se zastavili a uvědomili si svou minulost. Protoze vasa minulost je to, co vas přineslo do tohoto momentu. A vase minulost je to, díky čemuž jste mohli vytvářet vasi budoucnost. Protoze dnes se vase budoucnost zacina v tom opravdovém slova smyslu. Takze si zatleskejte za to, co se vám podařilo dosáhnout vasim Putování po této planetě.
 
To, co jste dosáhli vy, drazí, ještě žádný člověk před vámi nedosáhl. A takto tomu bude v každém jednom dni, který je nyní před vámi. Protoze prave nyní vstupujete do časového úseku, ke kteremu vas vase srdce volalo behem mnohych minulých životů. Dnes vstupujete do vortexu ZMĚNY a vstupujete do fáze znovuzrození. Vstupujete do toho legendárního casu života na Zemi, o kterém se mluvilo po tisíce let. Vy jste to opravdu dokázali, milovani! A jak stojíte na počátku dnešního dna 12.12.12, pogratulujte si za kazdy krok, ktery jste udělali, odkdy jste prvy krat vstoupili do lidského těla. Protoze tých kroků bylo tak mnoho a některé z nich se vam zdály, jakoby jste kráčeli spíš opačným směrem nez tym, kterym jste chtěli ist. Ale vy jste nikdy nekracali opačným směrem. Protože kazdy krok, ktery jste prošli měl svůj význam ai když to, jak jste někdy jednali mohlo byt považováno mnohými za drsně, nemilosrdně, ba az krute, kazdy vas krok byl důležitou součástí vaší cesty. Protoze vy jste nepřišli na Zemi žít pouze vesele a radostně životy. Přišli jste tu na to, abyste zažili vše; abyste zakusili i ten nejtrpčí napoj, drazí. A vy jste ten trpký napoj opravdu zakusili.
 
Kazdy, a opravdu a bez rozdílu kazdy jeden z vas si zahrál behem vasich životů cely registr charakterů. Byli jste násilník, tak jak jste byli i utlačovaných; byli jste soudcem i trestní stíhání; byli jste obětí a také pachatelem; byli jste světci a také hříšníky-byli jste všechno a byli jste vsetkym. A to je přesně ten důvod, proč jste se dostali az sem.
 
A zde nyní vsetci stojíte. A co mate spolecne je fakt, že jste byli součástí existence lidské rasy tak velmi dlouho a teď jste se konečně zase setkali, abyste spolecne byli svědky znovuzrození této lidské rasy. Protoze po dnešním dni všechno co bylo, bude ponecháno na okraji cesty .. A jediná věc, na které teď zalezi je to, jak se rozhodnete vytvářet to nove. Takze dnes vam mluvíme-zvedněte hlavu a stůjte hrdě vědomí si toho, že kdokoli jste a cokoli jste udělali v tomto, nebo v minulých životech, všichni jste se kvalifikovali vstoupit do tohoto tunelu Lasky. Protože toto je to, čím tento tunel opravdu je. Nesmírný, nekonečný, rozsáhlý tunel Lasky, ktery vas vsech očisty a posle vas ven přes svůj druhy konec s velmi jinym a novým pohledem na život.
 
Vychutnejte si tento moment, milovani, a poděkujte se všemu čím jste a všemu čím jste byli a připravte se na to, že budete žebrat do tohoto milujícího i kdyz trosku intenzivního objetí vortexu, ktery vas dnes očekává. Nyní vas uz necháme, abyste si vychutnali to ticho a klid, ktere mate ve vasem uvnitř a abyste se připravili na jízdu, kterou mate před sebou. Prožijte nějaký čas dnes Poděkování se za to, že jste dokázali dojít az sem k těmto dveřím a pak nechte to vsechno stare a minule odletět pryč a soustřeďte se už jen na vytváření vaší budoucnosti. Protože to je vase prace, ktera na vás čeká hned po tom jak vycistte vstupné brany a vstoupíte do tohoto tunelu Lasky. Pro mnohé se tento proces zacne spíš jak si myslite. Přeji Vám vše božsky-rychlost a bezpečnou cestu v dnech, ktere vas čekají. "
 
 
Transmisní: Aisha North
Přeložila: Silvia Suvadova

—————

Zpět