PŘIPRAVTE SI PODMÍNKY PRO SPOLUTVOŘENÍ SE SPŘÍZNĚNOU DUŠÍ

12.05.2016 16:32

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 9.5. 2016

Vše je v pohybu po několikatiměsíčním hloubkovém čištění vašich nízkovibračních záznamů. Vše se rozpohybovalo do nového proudu, který vás vede do nových dobrodružství, na nová místa, k novým lidem a k realizaci nových projektů, které lépe odpovídají novému nastavení potřeb lidského vnímání. Vše se propojuje do krásného květu života, kde otevíráme cesty novým možnostem, jak spolutvořit v lásce a v harmonii s přírodou a vedeni vysokovibračními bytostmi Světla z akášického prostoru.

Ti, co přicházejí v toto období pracovat společně na uzdravení planety Země, být součástí její proměny, jsou a budou propojováni vyššími silami pro zesílení záměrů a jejich následné manifestace. Spousta z vás je nyní na křižovatce, kdy jste najedou došli na konec určité fáze, ukončili původní záměr a otevírá se zcela nový s novým posláním vždy v souladu s Novou Zemí. Je zde období, kdy se znovu setkávají a propojují duchovní rodiny, které mají stejnou vesmírnou podstatu a již jsou zde jako zástupci svých kosmických rodin. Je to i čas pro znovuobjevení svého vnitřního domova skrze duchovní dvojčata, ale i nalezení toho nejvhodnějšího domova zde na planetě Zemi. Začne nyní jako nikdy předtím velký pohyb a přemístění všech, kteří jsou připraveni a otevřeni na svá místa, z hlediska prostoru silových míst, kde budou působit v souladu se svým novým posláním a obklopeni svou duchovní rodinou. Je důležité, abyste se hlavně energeticky připravili a tedy nastolili jste v sobě absolutní soulad ve všech tělech a na všech úrovních bytí s tímto vyšším záměrem vaší duše, který je u každého specifický.

Pokud vám tato poslání přijdou jako tíha na duši jen proto, že momentálně nevidíte žádnou podporu a pomoc, je to tím, že všechny součásti ještě nejsou na svých místech a všechny puzzle musí zapadnout, aby vše tvořilo jeden dokonalý celek.

Stále je třeba být otevřeni všem nekonečným možnostem a cestám, kterými může vše proudit v časoprostoru teď a tady. Vše se děje pro vaši podporu. Nelpěte na tom, jak to má vypadat. Zůstaňte ve svém středu, ať se děje cokoliv ve vašem okolí. Jste zasévači nových podob a forem života a jen skrze vnitřní rovnováhu a mír budete moci stavět dokonalé přírodní stavby, materializovat nové přírodní technologie, být soběstačnými ve stravování, tvořiví v odívání, hraví ve všech projevech vědomí a v kouzlech přírody i ve vesmírném prostoru, kterým je i život na planetě Zemi. Samoléčící schopnosti nyní budou součástí stále většího počtu populace a mnohým se bude otevírat telepatická schopnost nejen mezi vámi humanoidy, ale i s mimozemskými kosmickými rodinami. Rozhodně jste v poslední fázi těsně před objevením vaší skutečné podstaty a jejího potenciálu.

Ať vaše srdce je vždy kapitánem i kormidlem na pokračující cestě z dané křižovatky………………

- Strážci Akáši -

 

-----------------------------------------------------------------------------

Poselství z Akáši 
Channel: Edita Lemiana Santiago, 10.5. 2016

Je třeba aktivovat ve vědomí vědomých lidí, kteří jsou již otevřeni po celé planetě Zemi, že to, co vidí kolem sebe není žádná katastrofa. Je to pouhá očista nízkovibračních míst od vlivů temných bytostí. Započala již fáze, kdy se srovná se zemí vše, co není součástí 4D či 5D (páté dimenze), tedy kde místa a lidé nevibrují na rozhodnutí být přínosem a láskou pro společnost. Naopak místa, kde se vibračně pozvedlo vědomí lidí zůstanou zachována a jednotlivé očisty budou pouze lokální či individuální. Nastala poslední fáze, když život na planetě Zemi již nezůstane stejný a práce všech živlů se dává do pohybu, aby pátý živel éter byl očištěn a nové počátky všech dob byly již zasety postupně na celé planetě Zemi. Každý má nyní svobodnou volbu, rozhodnout se včas odejít, či naopak se co nejrychleji sladit se změnami živoucí energie planety Země.

 

Zdroj: FB: Planeta Armonía - Edita Lemiana Santiago

 

—————

Zpět