Probouzejte ostatní!

13.01.2013 11:39

 Rozhodnutí uzrálo právě teď. Potvrzení přišlo seshora do hloubi srdce. Poslední (umístěním) stránka (záložka) na tomto webu náhle získala využití. Pravděpodobně tento web navštívil někdo, kdo má co říct. Kdo na své duchovní cestě prožil něco, s čím se chce podělit s ostatními. Nebo si někdo, kdo jej navštěvuje již dlouho uvědomil, že to, co zná a čím si prošel, může pomoci těm, jež jsou na počátku své cesty. Nebo jej někdo navštíví právě v okamžiku zveřejnění tohoto příspěvku. Nebo až několik měsíců po něm. Čas nehraje až takovou roli. Podstatný je výsledek.  
 
Oslovuji tudíž tímto příspěvkem všechny, kdož mají na své duchovní cestě své první krůčky již za sebou. Všechny, pro něž je nejdůležitější práce na sobě sama a to práce jak na své duchovní stránce tak na své tělesné schránce. Pokud víte, jak ve svém srdci probudit lásku, jak vykouzlit úsměv ve tváři svého bližního, pokud jste přišli na vlastní způsob recyklace, pokud používáte specifickou meditační techniku, pokud komunikujete s výše vibrujícími světy, pokud žijete v souladu s přírodou, pokud jste zapálení permakulturisté, pokud jste orgonitoví vývojáři a orgonoví inženýři, pokud skládáte hudbu, která oslovuje srdce či duši, pokud máte trvale udržitelná řešení pro váš region, pokud studujete volnou energii a dospěli jste k novým poznatkům, pokud máte vlastní intenzivní zkušenosti s některými superpotravinami, pokud malujete obrazy, které promlouvají do duše, pokud cítíte vliv polodrahokamů na lidský energetický systém, pokud jste se dokázali zbavit televize, pokud vlastníte přírodní zahradu a máte nové nápady, pokud čerpáte energii stromů a přírody, pokud dokážete upřímně obejmout člověka, který vám do očí tvrdí, že vás nenávidí, pokud dokážete meditovat za pochodu, pokud vidíte krásy světa tam, kde by je nikdo nehledal  a pokud své zkušenosti dokážete sepsat do pár řádků či do několikastránkového elaborátu tak právě pro vás je tato výzva. Tvořme společně tento web a vybudujme zdroj lásky, porozumění, inspirace a tvořivosti, která dá základ nové společnosti, kterou budeme tvořit.
 
Mám vizi. Mám vizi světa ve kterém lidé žijí v souladu s přírodou. Kde lidé žijí v souladu se svojí duší. Kde se všichni řídí srdcem. Kde se všichni dorozumívají telepaticky, tudíž je každá temná myšlenka ihned odhalena všemi. Každý žije ve svém domě postaveném z přírodních či recyklovaných materiálů a čerpá volnou energii, která vytápí dům a ohřívá vodu. Lokální problémy jsou řešeny na lokálních sněmech. Hlasují všichni. Na lokálních sněmech se také vyměňuje to, co kdo vypěstoval či vyrobil. Každý dělá, co ho baví…
 
Takový život nás možná čeká. Máme neuvěřitelnou příležitost, jak toho dosáhnout. Svět se změní. A je pouze na nás, zda se změníme s ním. Změna musí přijít zevnitř a zespodu. Od nás. Svět kolem nás je odrazem našeho vnitřního světa. My jsme tvůrci reality. Svými myšlenkami dnes tvoříme realitu zítřka. Musíme být zodpovědní za své myšlenky, neboť pouze tak dokážeme stvořit realitu, kterou skutečně potřebujeme.
 
Přispěj svým poznáním i ty! Ano, právě ty!
 
Lencher Falprea

Napsáno na základě inspirace vyšší silou (Děkuji)

www.probuzeni.blogspot.cz
 

 

—————

Zpět