PROČ NĚKDY VĚŠTBA Z KARET VYJDE A JINDY NE?

10.01.2014 15:40

Myšlenkou na dnešní zamyšlení mi bylo sdělení, jedné paní, že jsem ji jako kartář zklamal. Ano po právu se tak mohla cítit, ale co se především věštby a výkladu karet týká, je to darem a schopností nahlédnou jak do minulosti, objasnit přítomnost nebo aktuální problém a nahlédnutí do událostí budoucích, vždy se jedná o náhled, ukázání směru, možnost poodkrýt osud, události, situace, stavy, není v moci ani kartáře ani věštce říci druhým "ANO TOHLE SE 100% STANE!" 
Výklady z karet i samotné věštby se nakonec stejně vyplní, buď dříve či později, stejně jak bylo řečeno ve výkladu či věštbě, nebo v podobné situaci, jen z nepatrnými rozdíly. Schopnost kartáře nebo kartářky je v tom, že nastíní událost, ukáže daným lidem směr, vývoj jejich stavu, vztahu, zaměstnání, financí nebo zdraví, ale vždy upozorňuje, tedy aspoň ten opravdu zkušený, že se daná situace může stát, protože počítá s tím a ví, že lidé kteří k němu přichází se mohou snažit daný výklad nebo věštbu ovlivnit, bohužel většinou ve svůj prospěch, pozměnit sled událostí a situací, nenechávají prostě věcem a okolnostem volný průběh. Nebo naopak se striktně drží a lpí na daném výkladu takovou měrou, že namísto toho, aby se vše uspíšilo.
Stejně tomu tak je i v případech s jakými pocity a z jakého důvodu přicházejí lidé ke kartářům, někteří ze zvědavosti, jiní s očekávání, že dostanou přesně tu odpověď, kterou chtějí slyšet, jiní s obavami nebo nejistotou, někdy i strachem, stejně tak jsou potom i pokládány otázky a nelze se divit, že Vesmír je spravedlivý a přesně s takovými pocity nebo stavy a otázky dostávají lidé dané odpovědi.
Mnoho lidí bere výklad jako bernou minci, jako alfu a omegu své budoucnosti, a to bývá vě většině případů tím hlavním problémem, proč výklady nevycházejí nebo se plní později, je to dáno přílišným očekáváním, chtěním, lpěním a lidé si neuvědomují, že to není chyba kartáře, kartářky nebo věštce, ale jejich vlastní z přílišného očekávání toho jak se daná věc, situace bude vyvíjet. 
Ono je naprosto jednoduché vždy obvinit druhé, že berou za to tolik a tolik peněz, ale neuvědomují si, že je to velký energetický výdej napojit se, soustředit svou mysl a umět odpovědět na jakoukoliv otázku, najít souvislosti, a spojitosti.
Proto se výklad karet nedá naučit na žádném kurzu, tak jak se to v poslední době stalo trendem, je to dar a schopnost dána Bohem...
A jak se vlastně pozná opravdu zkušený a touto schopností obdařený kartář? Jednoduše, Nečeká na to, až o sobě začnete mluvit, ale sám pozná co vás trápí, hovoří sám, nehádá, ví o vás skoro všechno, dokáže se do vás vcítit.
Toto zamyšlení není žádným útokem na kartáře, ale odhalení toho, proč některé věštby a výklady nevycházejí a jiné ano, ony totiž v podstatě vycházejí všechny, jen s jiným časovým odstupem a v jinou dobu, přesně v ten okamžik, kdy na daný výklad či věštbu přestane člověk myslet...

Merlin

 

Prevzaté z: FB Merlin a Elisabet, král a královna čarodějů a mágů

—————

Zpět