Pročištění vztahů

23.08.2013 22:16
 
 
 
Náš svět se zakládá na vztazích. Zda jsou to vztahy k někomu, nebo k něčemu. Energie, které přicházejí již několik týdnů nám přinášejí posun do dalších fází lekcí v tomto směru. Každá duše se někde nachází a někam se posouvá. Je to jedno, jestli se zabývá duchovním, nebo ne. Jelikož jsme všichni do jednoho ve vztazích a neustále tvoříme vztahy nové. Každým novým poznatkům se nějaký ten náš vztah mění.
 
Nejsnáze se mění vztahy, které vnímáme jako třeba je měnit. Mnohem bouřlivější a nechápavě reagujeme, když se jedná o něco, na co nejsme vůbec připraven. Ztráta věcí, nebodaj jejich krádež, zda se nám začaly kazit z znenadání naše každodenně potřebné věci? Co se to děje? Nic zvláštního. Pravděpodobně je třeba si uvědomit, že až velmi lpíme na nich v rámci vlastního životního plánu. Zbytečně se budeme srovnávat s druhými, nepochopíme to rozumem. Naopak, spíše se dostaneme vibračně ještě hlouběji. Pamatuji se na jednu příhodu z před více let, kdy jedna dušička řekla: "Už nemám karmu, lekci. Proč? Ukradli mi auto, chata shořela, žena mě v zápětí opustila. Nemám nic a nikoho, jsem sám a začínám od nuly. "Ten člověk byl šťastný, nebedákal. Pochopil, že dostal novou šanci tvořit a chopil se toho s novým elánem, s láskou a nadšením.
 
Narušily se přátelství? Ani ne. Jen se ukázaly některé odlišnosti, které jsme nebyli schopni doposud vidět. Odmítali jsme je vnímat pro partu, kolektiv. Je na čase si uvědomit, zda naše vibrace jsou tak odlišné, abychom protnuly v dobrém s láskou toto pouto. Nebo dokážeme jeden druhého akceptovat. Ať se rozhodneme tak, či onak, dělejme vše s láskou a buďme vděčný za poučení.
 
Vnímám, že se silně pročišťují i ​​pracovní záležitosti. Nelíbí se vám už kolektiv? Chodíte domů z práce bez energie, ať jdete do práce s nechutí? Je na čase si dát otázku, co se vám nelíbí, co byste chtěli opravdu dělat, co nebo kdo vám brání udělat změny ke šťastné tvorbě? Pokud budete k sobě maximálně upřímný, zjistíte, že je na čase změnit práci, pracoviště, odstranit strachy z budoucnosti. Nejčastěji i tak je to jen strach o materiální jistoty v budoucnosti. Budoucnost neexistuje, je jen Tady a Teď a podle toho jak teď a tady přemýšlím, dokážu vizualizovat, prociťovat láskou své potřeby. Tak přesně to samé se bude tvořit v mé budoucnosti. Samozřejmě, nedávejme tam žádné očekávání a neurčujme to časově. V poslední době jsme mnozí mohli vnímat rychlé Ztělesněná našich potřeb. Ano, vesmír nám pomáhá jak jen může a hlavně jak jsme my připraven. Vnímám, že nejvíce vesmír pomáhá duším, které přestaly řešit svou budoucnost a oddali se přítomnosti. Hlavně tvoří čistými energiemi přes srdíčka. Tvoří pro sebe, pro všechny s láskou v lásce. Je to jedno, jestli tvoří za PC, v zahradě, na polích, zda někde v dílně.
 
Stejně začaly padat závoje iluzí v nefunkčních, dlouhodobě disharmonických partnerských vztazích. Cítím, že toto se děje ve všech formách vztahů, ale nyní se podíváme na partnerské vztahy. Některé duše konečně pochopili, že dosavadní jejich špatné partnerské vztahy byly založeny na vlastním strachu ze samoty, materiálním zabezpečení, malé sebeúctě. Přestali očekávat od partnerů, vzali si vlastní potřeby do vlastních rukou. Pochopili, že všechny lekce, které dosud měli jsou pro ně jako velmi silné energie, které je posouvají do nových možností tvorby vlastní silné a láskyplné reality.
 
Ano, ano, ano. Vše se čistí, nepotřebné odchází, světlo stále intenzivněji a jasněji nám ukazuje naši cestu domů, ke štěstí a pravé lásce. Bez strachu jsem se i já vydal kdysi do neznáma. Překročil jsem vlastní stín ega, přestal jsem se bát z nepochopení rodiny, přátel, lidí. Jako dar jsem od vesmíru dostal jistotu, že právě ON se postará o mě přesně tak jak se stará o rostliny, zvířata, hory, lesy, oceány. Kdo zná lépe mou, vaši cestu a váš cíl? Odpověď znáte a právě proto vás chci jen povzbudit. Odevzdejte vše nepotřebné minulosti a vykročte Tady a Teď do světla. Jsem vděčný za všechny lekce, energie, které i mě pročišťují, neboť jsem sám tvoriteľom svého života. Poučen kráčím dál a věřte, nejsem sám. Spousta dušiček přijalo as láskou nadále přijímají všechny požehnání energií, které přinášejí nové poznání přes pročištění všech našich vztahů.
 
S láskou v lásce pro nás všechny Apukhe.
 
 
 
Pro https://gaia2010.sk/ 20.8.2013 napsal Ján Bálint Apukhe. Tento článek může být dále šířen, kopírován v nezkrácené, neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.
Překladač Google pro firmy:Translator ToolkitPřekladač webových stránekNástroj pro hledání nových trhů
 

—————

Zpět