ŘÍJEN 2016 – PES : Život ve svých rukou

02.10.2016 17:48

24. září se ujímá vlády loajální, čestný, věrný, inteligentní, velkorysý,  pečlivý, spravedlivý, ale také pedantský, pesimistický a cynický PES. Období pod vládou Psa, který je velmi spravedlivý a bojovník za rovnost a svobodu, bude více ukazovat na charitativní a dobročinné akce.  Tento měsíc je ve znamení obětavosti, pomoci ostatním a konáním dobra.

dog-chinese

Tento měsíc může být ale také velmi rozporuplný, záleží na Vás, jaký typ psa si zvolíte, zda hravé štěně, plné očekávání, nebo starého psa, který má rád svůj klid, řád, rodinu, pelíšek a bezpečí. Donutí Vás takévíce přemýšlet o opravdových hodnotách, mravní čistotě a vztahu k penězům. V tomto období můžete být citlivější a vnímavější k okolí, útlaku a křivdám. Jakákoli nespravedlnost Vám nebude dělat dobře. Možná se Vám tento měsíc bude stávat, že budete nezištně pomáhat ostatním, nebo naopak, někdo pomůže rád Vám. Pozor však tento měsíc na nevěru, pes nesnáší zradu.

Tím, že je Pes velmi silný nejen v zásadách, mnohdy má i pevné zdraví, především imunitu. Proto bude dobré tento měsíc napomáhat imunitě a posilovat ji přípravky, které imunitu podporují a harmonizují. Tím se připravíte na následující zimní období a budete více chránění. Je lepší řešit zdraví preventivně a nečekat, až Vás něco skolí. Pes nemá rád změny, je spíše konzervativní, proto si na toto období neplánujte žádné velké inovace v životě ani doma. Má velký smysl pro rodinu, která je pro psa celoživotním závazkem, proto se tento měsíc věnujte hodně rodině, dětem a rodinným záležitostem.

Pes umí být také pedantský a cynický, je proto možné, že některý kolega, nebo nadřízený, či partner může být toto období malinko jízlivější, pedantský a cynický, nenechte se jimi vytočit, neberte si osobně nejapné připomínky a netrapte se zbytečnými starostmi. Pes se může chovat jako malé hravé štěně, nebo jako starý nepříjemný pes, který má rád svůj klid, řád, svou rodinu a bezpečí. Je vhodný čas podílet se na charitativních projektech a nebo nějakou dobročinnou akci navštívit.

Užijte si toto krásné období plné loajality, pomoci a spravedlnosti.

 

—————

Zpět