Rok 2013, rok 2014: Ohlédnutí za minulostí, nahlédnutí do budoucnosti

29.12.2013 19:31
Rok 2013 byl energeticky velice kolísavý. Pro řadu lidí připravil zkoušky všeho druhu, jiným otevřel nové cesty do duchovního světa, dalším dával jednu lekci za druhou. Jedno měl ale společné: lidé měli věřit v sebe, měli jít za svými sny, neutíkat, otevřít svá srdce a otevřít svoji mysl.
Ne každému se toto povedlo, ne každý dokázal nahlédnout za oponu.
Někdo zažil doslova duchovní boom, jiný se motal v začarovaném kruhu, nevidě symboly a znamení.
Někdo se vydal na zcela novou cestu, veden svojí intuicí, jiný se stáhl do sebe se zavřenýma očima.
Někdo se snažil hledat a nacházel nové smysly života, jiný stál pasivně na místě a čekal na zázrak. A někteří byli schopni se plně otevřít novým věcem, cestám a událostem, na sklízení ovoce však ještě čekají. Těmto lidem bude rok příští přát nejvíce. Dojdou ke svým snům, za kterými se vydali.
Rok 2014 bude hodně živý. Řada událostí projde změnami. Lidé neudrží své falešné masky a my budeme schopni vidět jejich pravou tvář. Slupky odpadnou jak stažené kůže hada a pravá podoba duší bude odhalena. Přetvářky padnou. Falešné úsměvy se rozplynou. Skrývané city se rozzáří jak tisíce hvězd na nebi.
Nový rok bude jak neposedné mládě. Vše se bude vyvíjet a růst, změny budou okolo nás pulsovat a žít. Nové cesty se zrodí jak neznámé ovoce z kouzelného stromu, nemožné se stane jasným bodem. Vše zkažené z roku 2013 bude schopno se uzdravit.
Výzvy budou přicházet a neměly by být odmítnuty.
Strach vyhnat ze života lidi, kteří mají podobu falešné lišky, by měl být tabu. Víru nalezne hodně nevěřících. Voda bude nepokojným živlem pro celou planetu.
Předvídat počasí bude téměř nemožné. Léto bude plné extrémů. A extrémy nadělí Matka příroda celé planetě, a to v daleko větší míře, než doposud.
Politické skandály a změny budou živé, silné a zásadní. Nic nebude tak, jak se nyní zdá.
Rok 2014 nese číslo 7 - v tarotu je sedmička symbolem rychlých změn a nových cest, možností.
Andělské vize nesou rok plný pozitivních změn v oblasti financí, rok seberůstu a odkrývání darů v sobě samých.
Rok, kdy by se lidstvo mělo učit a vzdělávat, poznávat, tvořit.
Přání se stanou skutečností. Obavy zeslábnou. Láska k životu posílí.
 
Zdroj: https://mesalinda.blog.cz
 

—————

Zpět