SaLuS 12.12.2012

20.12.2012 19:55

 

Salus, 12. prosince 2012
Ten největší den ve Vašem životě přišel a je to ukončení celé série životů, což Vám velmi brzy umožní opustit cyklus duality. Vyústí to do času na který jste čekali, který představí Zlatý Věk a pozvedne Vás do vyšších dimenzí štěstí a radosti. Problémy a starosti které máte budou brzy odložené bokem a mnozí budou rychle zapojeni do pozdvihování Matky Země. Dalších pár dní budete zjišťovat jaké s tím měli druzí lidé zkušenosti a budete je porovnávat s těmi Vašimi a natrefíte na smíšené reakce. Ti ze Světla jednoznačně zjistí, že přijali energii a ta vytvoří uvnitř novou úroveň.
Nikdo nedokáže zabránit novým energiím aby ho nějak ovlivnily, ale ne všichni to budou registrovat. Vaše civilizace už nebude nikdy stejná jaká byla v dualitě, ale to bude požehnáním. Zjistíte, že provedené činy budou mít nyní více smysluplného významu a záměru. Naplní touhu posunout se dál a obnovit společnost, která je založena na lásce. Stane se to proto, že síla stvoření je nyní s Vámi mnohem silnější než kdykoliv předtím. Ti ze Světla nyní přebírají iniciativu a oni určí jako změníte a odstraníte ty, kteří stojí v cestě Vašemu skutečnému pokroku. Co bylo zadržovány musí být zpřístupněny pro dobro všech, ne jen malé hrstky.
S vyššími vibracemi na Zemi je také snazší pro Vaše Galaktické přátel objevit se mezi Vámi, protože si nemusí snížit svou frekvenci o tolik jako dříve, když jste byli tak nízko. Pochopte, že i když jste zvyklí na existenci ve Vašich vlastních vibracích, ty jsou extrémně nepříjemné pro Bytosti jako jsme my. Nicméně to bude brzy součástí minulosti, když zaujmete své místo v páté dimenzi. Rychle se přizpůsobíte na nový způsob života, který začne když zavedete změny, které Vás odrazí do budoucnosti. Máte toho hodně co dohánět a my jsme připraveni okamžitě začít.
Jak jsme nedávno vzpomínali, nechte minulost tak, protože bude mít jen malý nebo žádný vliv na Vaši budoucnost. Začínáte znovu a dokonce i Vaše karma bude vyčištěna, takže soustřeďte se na to co přichází. Je toho hodně co bude pro Vás přínosem, což odstraní nutnost trávit Váš čas neproduktivními úlohami. Budete mít více svobody než si umíte představit, co Vám umožní mít dostatek času abyste mohli následovat touhy svého srdce. Nejen že budete mít čas na své koníčky, ale pokud budete potřebovat pomoc expertů, budete moci zavolat uznávaných mistrů z kteréhokoliv období v minulosti. Avšak lze taktéž budete chtít začít s novými zájmy, takže přijďte s námi na paluby našich lodí a nebudete si umět vybrat.
Máte méně než dva týdny do Vašeho finále kdy vzestup s Matkou Zemí. Během tohoto období očekáváme, že se probudí další lidé a může je to posunout vpřed. Určitě ti z Vás, kteří jste si vědomi toho, že Vaše vědomí bylo pozvednuto 12. 12. nebudou mít žádných pochyb, že jste připraveni na Vzestup. Cítíme, že ještě stále není zcela jasné, že 21 prosinec je velmi zvláštní událostí, protože je unikátní av minulosti se nic takového neodehrálo. I když jedinci byli vždy schopni vzestupně, toto bude vůbec první pokus o takový masový vzestup. Samozřejmě to bude úspěšné, protože je to v rukou mocných bytostí, které vykonávají Boží Vůli.
I když by se mohlo zdát, že byl ztracený čas kvůli odkladem a obstrukcím vůči našim plánům, přesto jsme byli velmi aktivní. Tyto plány dokážeme rychle změnit, jak jsme udělali už hodně krát a teď očekáváme, že budeme mít velmi naplněný harmonogram pro provedení našich úkolů. Mezitím jsme na Vás neustále dávali pozor a zabraňovaly jsme neklidným oblastem aby se vymkly kontrole. Brzy budou všechny násilnosti ukončeno a bude to moci být vynucené. Nakonec budete mít úplnou kontrolu nad všemi pozemskými záležitostmi, ale my nebudeme nikdy daleko. Naše Galaktické Loďstva jsou tak velké, že můžeme nechat několik lodí ve Vaší Sluneční soustavě aby mohly být přivolané pokud budou potřeba. Už máme základny na Zemi a tyto tam zůstanou na Vaši ochranu.
Pamatujte, že proces Vzestupu se odehrával po celé věky a bude pokračovat ještě dlouhý, dlouhý čas. Takže si vychutnejte tento moment Vaší cesty a ujistěte se, že 21 prosince budete připraveni sáhnout po zlaté příležitosti vzestupně s Matkou Zemí. S koncem slunečního cyklu se začne kosmický cyklus a znovu se vydáváte na další vzrušující cestu. Tentokrát nebude plná obtěžování, zasahování, ani negativních zkušeností a přinese Vám radost a uspokojení. Ze spirituálního hlediska bude pokrok pomalý, ale nikdy se nepřestanete učit ani posouvat nahoru. Bude Vaší volbou jak rychle budete pokračovat ve vašem spirituálním růstu a vždy to budete mít na mysli a budete se rozhodovat co uděláte.
Existují různé interpretace pro období od 12.12. do 21.12., takže následujte svou intuici v tom co cítíte, že je nejlepším přístupem v té době. Určitě si budete muset zachovat klidné a mírumilovné reakce na všechno, abyste si zajistili vnitřní rovnováhu. Takovým způsobem přijmete maximum Světla, které Vaše tělo dokáže absorbovat pro Vaše větší dobro. Mohou se ve Vás střídat zvláštní pocity nejistoty a můžete se cítit neklidný, ale nechte to prostě běžet, rychle to přestane. Samozřejmě ne všichni lidé budou mít stejné zkušenosti, ale v každém případě budou symptomy krátkodobé. Jezte zdravá jídla a čím více budou čerstvé a "živé", tím lépe a co je nejdůležitější, pijte hodně čisté vody.
Jsem Salus ze šíří a cítím se potěšen pro Vás všechny, že jste nakonec dosáhli magických dat na které jste dlouho čekali. Víme, že nebudete zklamáni a to co bude následovat nám konečně umožní setkat se s Vámi. Po tom jak se vypořádáme s velkým množstvím priorit, které se nacházejí na Vašem světě budeme moci začít hledat příležitosti k tomu, abychom Vás přivítali na palubách našich lodí. Můžete si být jisti, že všechno přijde ve správném čase.
Děkuji Salus.
Mike Quinsey.
Přeložili Martin a Danica
www.galacticchannelings.com

—————

Zpět