SaLuS

22.06.2012 16:21

 

Hodně se událo od doby kdy jsem naposled prodával zprávy přes tento kanál. Zatýkání byly rozšířeny a následovaly další věci, které vám ale nebyly prezentovány ve vašich médiích. Chtěl bych ale jinou věc. Zatmění slunce bylo absolutním úspěchem. Globální meditace kombinované s velmi vzácnými hvězdnými konstelacemi změnily energie a vibrace na Zemi. Láska je nyní dominantní silou a bude stále více trvalá. Změny v těle vám umožní posílat energii na Zemi aby se zajistilo probuzení co nejvíce lidí. Během zatmění byly pracovníci světla a děti hvězd "zapnutí" v páté nebo vyšších dimenzích. Dělo se to často nevědomě, bez vzpomínek na to. Většina těchto Vzestoupených mistrů se vrátila na Zem přes portál pomoci lidstvu, v procesu vzestupu v době, která zbývá do konce roku. Každý má možnost vzestupně, pokud si to přeje a pokud je a to připraven. Někteří lidé raději zůstávají ve svém současném 3D světě, jiní ještě nejsou připraveni na svůj rozvoj. Tito lidé budou ve 3D Zemi, ale v lepším stavu a podmínkách. Je to jejich svobodná vůle zůstat v 3D realitě a to by mělo být respektováno. Eventuálně všichni mohou projít vzestupem, nemáte pro toto konkrétní limit. Takže prosím vás nedělejte si o nich starosti. Kromě posledních Vzestoupených mistrů, jsou tu další nanebovzatí mistři, kteří přišli zpět prostřednictvím portálů. My Galaktická Federace jejich podporujeme stejně jako lidstvo z našich lodí. Jsme v neustálém kontaktu s našimi spojenci na Zemi takže můžeme kdykoliv zasáhnout. Vojenské akty budou minulostí av případě podezření na 3. světovou válku budeme schopni tomu zabránit. Můžete být v klidu a připravovat sebe vašim úsilím o mírovou budoucnost a vzestup jako takový. Myslete pozitivně a tvořte s láskou své změny v bytí. Už jste to udělali a teď musíte manifestovat své vlastní výtvory v TADY A TEĎ!
 
Já jsem Salus ze šíří a každý den pozoruji z mé mateřské lodi vaši krásnou Zemi, která svítí jasněji ze dne na den, jak se stále více a více lidí probouzí a jejich světla svítí široko daleko. Těším se na den, kdy se budeme moci dotknout vašeho terénu abychom se poznali a tento den se neustále přibližuje.
Překlad: Lindush
Odkaz nebo video je možné v nezkrácené a neupravené verzi dále šířit nekomerčním způsobem, pouze za podmínky uvedení aktivního odkazu www.pomoczosvetla.sk/
 
 
Více zde: https://www.pomoczosvetla.sk/products/salusa-28-5-2012/

—————

Zpět