Sdělení O probíhajícím převibrování planety Země

10.11.2012 17:52

 

 

 

DUCHOVNÍ ZLATÁ BRÁNA - dimenzionální prostup do vyšší dimenze bytí v Stvoření Stvořitele, Lásky a moudrosti Pána Ježíše Krista skrze, kterou proudí MILOST a LÁSKA pro pomoc planetě Zemi, školící planetě pozitivního, tak i negativního stavu. Lidé milí, prosím využijte tohoto daru Stvořitele našeho milovaného vám ku pomoci v této době. Obraz tento nechť vede vás ve vaší volbě kam směřují vaše SRDCE a touhy. Při pohledu na něj požádejte Pána Ježíše Krista, nechtě povede vás svou Zlatou branou milosti a lásky k sobě domů, do světa, kam vy všichni děti Světla patříte. Váš sen a vaše cesta jsou naplněny. Návrat domů se blíží a náruč našeho Pána Ježíše Krista je otevřena a připravena vás příjmout, mí milí bratři a sestry. S láskou váš bratr Orton.


Sdělení od kontaktérky:

Na Zemi dopadá stín. Stává se novou hvězdou. Během tohoto procesu se stín prohloubí a poté hvězda pohltí vše, co se nebude odrážet v jejích vibracích. Dny budou teplé a tmavé, ale brzy se opět rozsvítí. Planeta se probudí a zazáří. Dny jsou sečteny.

 

Není návratu

Dokonale se mění vše, co půjde dále. Mnohé se ovšem teprve začíná měnit a tento proces bude pokračovat po mnoho let. Každá bytost se spojí se svým středem a půjde vzhůru. Ano. Toto je potřeba, aby proběhlo, neboť stíny by Zemi pohltily. Ona sama ví, že toto je jediné řešení. Stane se mnohé, ale to, co je důležité, je proměna vědomí.

 

Duše se připravují na úžasnou cestu

Na úrovni fyzické je tato cesta velice náročná, i když osvobozující. Každý propad je velice bolestný, o to více je vzestup povznášející. Je čas. Nastává odpočet. Mnoho z duší odchází. A bude vás mnoho. Ale také je potřeba stále podporovat Zemi na její cestě. Aby Země mohla "vytáhnout" všechny své obyvatele.

 

Nastane čas, kdy bude ticho a klid

Bude to doba před probuzením se v novém světě. Mnoho z bytostí zpanikaří a díky strachům se propadnou zpět. Nejlépe pokud se stane den i noc jedním, aby všichni zaspali. Nepůjde o jednotnou vizi. Každá bytost se sama bude nalézat tam, kde bude chtít být. Konec času takového, jaký jste znali, nastává. Přichází probuzení. Dostaví se mnoho bytostí. Přichází čas, kdy se všichni setkají. Budou zde rozdíly v úrovních, ale nebude nutné, aby všichni prošli stejným vývojem. Ti, kteří se chystají, půjdou jako první. Noc je vezme pod ochranu a den je opět probudí k činnosti. Čas se smrští a pohyb se zmírní. Nakonec ti, kteří byli připraveni, budou sami chápat nyní nepochopitelné. Ti, co spí, nepochopí. Budou vrženi do svých realit a stejných energií. Nastane rozdělení a aktivace všech úrovní, které připadnou na tuto proměnu. Nyní je ještě vše nejasné. Každým dnem však vzrůstá ostrost vizí a jakmile Země projde spojením, bude vymrštěna vzhůru. Země se těší na svůj vzrůst. Nakonec se vše vyjasní."

 

 

 

NASTÁVÁ DĚLENÍ DUŠÍ
volba je na každém z nás, kam se chce směrovat,
zda do pozitivních světů ve vyšších dimenzích
nebo do temných světů bez lásky a dobra.

Pro co se rozhodnete milí lidé ?

www.pratele-nebe.cz

—————

Zpět