Síla ženské energie

19.05.2014 20:34
Jednou z mých úkolů, jakož i většiny žen , je naučit se žít v mé ženské energii . V tomto mužském světě jsme se posunuli více do mužské energie. A stojí nás to hodně sil , protože se snažíme být zároveň ženami i muži. A hlavně, žena nikdy nebude takový dobrý muž jako je muž . Prostě to nefunguje . Proto má mnoho žen gynekologické problémy . Emancipace byl normální vývojový krok při získávání rovnoprávného postavení . Jenže rovnoprávný neznamená stejný.
 
Jaké jsou rozdíly mezi muži a ženami?
 
Muži jsou aktivní, ambiciózní , převážně logicky, orientovaní na velkou aktivitu a velký výdej energie najednou, ženy jsou ve srovnání s muži bojácnější , citlivější a pečlivěji , což je podmíněno především geneticky .
 
Ženy by měly být spíše pasivní , jemné , emocionální, přijímající ... co nezní nijak úžasně z pohledu možností, jak si uspokojovat své potřeby přes tyto vlastnosti. Problém je v pojmenování av tom, že mužský svět si tyto vlastnosti necení a mnohé ženy nevědí tyto vlastnosti používat. Je to jako když máte hudební talent , ale lidi hudba příliš nezajímá a tak se nenaučíte hrát na žádný hudební nástroj a vyrábíte hřebíky, i když velmi manuálně zruční nejste . Tak mnohé z nás žijeme .
 
Pasivní je zavádějící pojmenování . Lepší pojmenování by bylo přijímající či vnímající , protože ženy mají mnohem větší dar intuice. Může se zdát , že být přijímající nás staví do pozice , kde ztrácíme kontrolu. Je to proto, že cílů takto dosahujeme nepřímo. Místo, abychom jednali , měli bychom se naučit rozlišovat, co je dobré a co špatné a nechat konat muže. Nato však potřebujeme, aby byl mezi mužem a ženou vytvořen vztah plný důvěry a podpory - což jsou opět schopnosti ženy. Muže je třeba ocenit , i když si myslíme, že není za co - protože jen žena , co si svého muže váží , v něm probudí pravého muže, který se o ni bude starat . Muž se chce starat o ženu ... ale musí za to dostat lásku . Muži jsou v zásadě prostí . Věřte či ne, potřebují od nás jen lásku ( pozornost , podporu a uznání ) . A co většinou děláme my ? Vnímáme hlavně jejich chyby a kritizujeme jejich .
 
Žena má jednu důležitou funkci - přivést muže k jeho duchovní podstatě . A to se dá jedině láskou .
 
*
 
Převzato z https://www.liecenieduse.sk/plaintext/duchovna-cesta/sila-enskej-energie.php

 

—————

Zpět