Sophie Bashford: Zlaté srdce – Světlo nového úsvitu

21.04.2016 21:17
 

Vzestoupení Mistři Ježíš a Máří Magdalena drží vaše Srdce. Koupete se ve světle Krista a zářícím drahokamu Posvátného Ženství. Tito mistři vidí, že nyní něco otevírá vaše srdce. Je to touha po Posvátném Sjednocení na nejvzenšenějších úrovních. Tato touha je zrcadlena v zážitku nebo vztahu, který vás zkoušel – zkoušel vaši víru, vaši moudrost, vaši ctnost a vaši vytrvalost. Tato zkušenost dosahuje nyní bodu završení. Pro tuto situaci existuje spirituální plán, dosahuje do velkých hloubek jádra vaší Duše.

Ježíš a Máří Magdaléna vás v tento moment podporují. Koupou vaše Srdce ve zaltém světle a ujišťují vás, ža tato zkušenost byla doručena Božstvím jako “ spirituálně aktivační“ Nástroj Vzestupu. Vaše srdce není lámáno. Vaše srdce může cítit, že dosáhlo svých hranic, ale toto není čistě lidský proces.

Vaše Srdce je povznášeno do vyšších frekvencí lásky. Vaše srdce se stává Zlatým. Je naplňováno novými energiemi Zlatého – Kristovského – Věku. Když jste vedeni cítit všchny své pocity, bez souzení, bez stěžování si, bez obviňování se….a zkombinujete to s hlubokými modlitbami a meditací….když uděláte svou Světelnou a Léčivou Práci tak jak jste vedeni a dovolíte Velkým Mistrům s vámi pracovat – otevřete se vysokým, vesmírným a božským procesům rekalibrace a znovuzrození. Vaše Srdce bylo naplněno Diamantovo – Křišťálovým Světlem které spojuje celé vaše bytí s novým, Vyšším Vědomím.

To, co nyní přitahujete z těchto vysoko energetických stavů, jsou pouze nejčistší frekvence lásky. Jste také ochráněni před každým a vším, co neslouží vám nebo vašemu Svatému Účelu/Poslání. Vězte, že vaše Srdce prošlo velkými proměnami a že jste doslova přenastavenou bytostí.

Budete se potkávat jen s těmi, kteří buď sdílí stejné vibrační nastavení nebo jsou připraveni se pozvednout do podobných úrovní osobní přitažlivosti. Mnoho z vás jste byli drženi ve vzdálenosti od intimních vztahů – ochráněni nebo vedeni – zatímco tento zdlouhavý a složitý proces probíhal.

Pro abstinenci fyzické intimity existují posvátné důvody. Také existují jisté důvody mezi obdobími samoty a „oddechu“ od spojení vašeho srdce s druhou osobou. Na lidské úrovni se vám to může zdát frustrující, ale kdybyste viděli složitosti naší spirituální práce na vás, dávalo by vám to větší smysl. Rozvinout vrstvy frekvence, stejně tak jako očištěí srdeční oblasti od starých toxickýxh materiálů a nižších vědomých vzorců vyžaduje čas a trpělivost.

Tento proces dosahuje bodu dokončení. Vaše srdce dosahuje stav vyšší čistoty a přesahu. To mu umožňuje zářit v kvalitě vzácného drahokamu – multi-fazetového, s okouzlující a hypnotickou hloubkou.

Sledujte, kdo je k vám přitahován. Sledujte, kam vás vede vaše srdce. Sledujte jak věci přechází do souladu. Sledujte jakse vaše srdce lehce spojuje s vyšším vesmírným proudem. Sledujte kdo a co se vám nyní otevírá. Sledujte jak Dech Života šeptá skrze vaše žíly a zažehává nové nápady, odhalení, osvícené myšlenky, milující impulzy a tvořivé touhy.

Mohli jste uvěřit, že vaše Srdce bylo zlomeno, krvácelo, bolelo, kolabovalo. Nic nemůže být vzdálenější od pravdy. Vesmír vám přinesl zkušenost, která se vás dotkla mnohem hlouběji než by cokoliv jiného kdy mohlo – a byla vždy navržena tak, aby rozpálením otevřela vaše Srdce Zlatým Paprskům Nového Úsvitu.

Autor článku: Sophie Bashford​
www.sophiebashford.com
Překlad: Martina Atiriamin Christová​
www.slunecnabrana.eu , www.martinachristova.eu

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

 

—————

Zpět