Středeční úplněk

12.05.2014 19:00

Ve středu 14. 5. 2014, 21.16 SELČ nastane úplněk, který je ve světě znám jako svátek Wesak, den narození Buddhy. V tento den se schází v jednom z himalájských údolí pod posvátnou horou Kailás (v jemněhmotných rovinách) celá Planetární a Kosmická Duchovní hierarchie v čele s Maitreyou Kristem a spojuje své síly k tomu, aby požehnala Zemi a jejím obyvatelům. Buddha se na krátký čas vrací na fyzickou rovinu s duchovním povzbuzením, kterým sytí a oživuje veškeré lidstvo. Tisíce poutníků se každoročně schází v odlehlém údolí Himalájí, aby ztv árnili dávný duchovní obřad. Tento úplněk je vyvrcholením duchovního roku a každý z nás se může napojit na mohutný transformační proud a přijmout do svého srdce příliv pozitivní energie prodchnutý Kristovou láskou a Buddhovou moudrostí a soucitem.

Přesný úplněk v Býku vychází, jak bylo již zmíněno,na středu 14. 5. v 21:16. S tím, že přípravné období, kdy lze čerpat příliv duchovní energie je již 2 dny předem, pak je den úplňku a následně po další 2 dny je energie rozváděna do světa.

V okamžiku skutečného úplňku je doporučeno ponořit se do meditace na cca 8 nejintenzívnějších minut. Před meditací můžete vyslovit Velkou Invokaci. A později o víkendu je možno v meditaci připojit k celosvětovým duchovním slavnostem Wesaku.
V neděli 18. května v 15.00 hod. místního času proběhne Kristovo požehnání. Pro jeho příjem, prosím, soustřeďte pozornost do korunní čakry
.

=

—————

Zpět