Světlo se chystá překonat tmu.

20.05.2013 08:58

Světlo se chystá překonat tmu.

Světlo se chystá překonat tmu, klíč k našim srdcím leží v Praze. 


Zatímco téměř všichni vidíme kolem sebe stále to samé, máme už od začátku letošního října našlápnuto do zcela jiných dimenzí. Tzn., že aniž to tušíme, začaly kolem nás soupeřit staré energie s novými, a tento boj energií teď potrvá zhruba do léta příštího roku. Tohle vše má přirozeně vliv i na člověka, protože od něho odchází vše staré, co tam být nemá, přičemž každá z obou energií ho přetahuje na svou stranu a chce si ho co nejvíce přivlastnit.

Energie totiž narozdíl od nás moc dobře vědí, co se děje a že už není příliš mnoho času… Negativní síla je přitom silnější, protože je prozatím nabita plnější energií. Obě energie nyní působí proti sobě jako dva obrácené magnety, což s sebou nese řadu průvodních jevů, ať už u člověka nebo v přírodě. Vše, co chceme, přestává fungovat, a co funguje, nebude mít žádnou budoucnost, protože se to stejně zhroutí. Stačí si jen připomenout nedávnou superbouři Sandy v USA nebo další přírodní živly ve světě.

Nyní nás čeká něco podobného i v Čechách, ale v jiné verzi. Dotkne se to našich citů, pocitů i myšlení a půjde to z Prahy. Ptáte se proč právě odsud? V Praze se totiž aktivuje světelný řád, který se bude šířit dál. Začne se zde probouzet minulost, která je vyryta v pražských zdech, sochách nebo domech, a lidé si to začnou dobře uvědomovat, podobně jako když v roce 1989 zvonili klíči na náměstích. Teď to ale bude vše trochu jinak, i atmosféra bude jiná.

Vše začne na Václavském náměstí u Myslbekovy jezdecké sochy sv. Václava, v níž leží klíč ke všemu. Je tam něco dané z vesmíru. Jde o jakési tělísko, které skenuje celou Prahu a její okolí. Přímo nad hlavou koně začne z nebe proudit zvláštní energie, jakoby energetický proud, který známe například z egyptských pyramid, postavených pod určitými hvězdami. Také Praha je postavena pod něčím, co je zhruba tak velké jako město samotné a nedá se to slovy popsat. Tam nahoře vnímají sochu na Václavském náměstí jako něco živého, co symbolizuje rychlost a sílu. Tento kůň, který je nejvyšší podstatou Prahy a je v něm klíč ke všemu, bude proto po městě energeticky neviditelně klusat k určitým místům a potom je rozsvěcovat a aktivovat – třeba Prašnou bránu a další.

Nemusí to být ale vůbec příjemná záležitost. Vidím pod koněm rodící se proud lidí, který bude pochodovat ulicemi Prahy a kolem se začne tvořit něco zvláštního. Může to v lidech vyvolat rozsáhlou vzpouru – energeticky i fyzicky, která bude hodně vidět a o Praze se bude dlouho mluvit. V tu chvíli začne totiž energeticky houstnout tma, což ale není vůbec na škodu, protože čím více tmy přijde, tím větší šanci pak dostane světlo tmu pohltit, a čím více negativní energie se v jednom momentě sejde, tím více ji může světlo prozářit. A to je i úkol koně na Václavském náměstí, do něhož bude proudit z nebe energetický proud a odsud se dál šířit po Praze. Vše ukazuje na boj za světlo a za to, co ožije. Tma i světlo budou šílené – až se začne aktivovat světlo do tmy, tak to bude obě strany bolet. V tomto boji musí být ale zastoupeny, jinak by to nefungovalo. Přijde mi, že se světlo s tmou propojí.

Na Staroměstském náměstí je rovněž něco ukryto a někteří lidé to vědí, jen to ostatním neukázali. Pod pomníkem Jana Husa je totiž hřbitov, jehož duše oživnou v bojovnosti pravdy a přijdou podpořit lidstvo. Duše se budou vracet nejen odsud, ale i z nebe, soch a katedrál. Takhle to bude všude, kde jsou velké sochy. V českých sochách je asi z osmdesáti procent uloženo světlo lidmi, kteří je před staletími s tímto účelem vytvářeli, a jsou jiné než jinde ve světě. Všechny sochy po celé Praze začnou tedy díky tomu získávat duši a bude jedno, o jakou sochu půjde – zda o lva nebo ďábla. Vše na energetické úrovni ožije a tím se Čechy ve světě proslaví. O Praze se bude hodně mluvit.

Tyto energie totiž uvrhnou 60 až 70 procent lidí na planetě do chaosu, z něhož nenajdou cestu zpět, zatímco ti ostatní projdou jakousi energetickou bránou a tento boj se jich už nebude týkat. Nejvíce si s touto energií bude umět poradit právě Praha – víc než ostatní města nebo státy. V Praze leží velká moudrá kniha pro celý svět, kterou se lidé postupně naučí číst. Půjde o významný a nečekaný objev, který měl být objeven už před mnoha lety, ale lidé v té době ještě příliš používali mozek. Bude to zvláštní, co se začne odehrávat – může to být drsné i krásné zároveň, ale jinou volbu nemáme, protože vše za nás určí ti nahoře – čím si projdeme v posledním kole přeměny. A jak bychom se na to měli připravit? Je důležité, aby lidé žili v pokoře, beze strachu, s citem a láskou, a v tuto chvíli žádali o pomoc toho Nejvyššího – Ježíše Krista. To jsou jediné zbraně proti negativní energii. A kdy to přijde? Až vstoupí znamení do Střelce, který představuje Kentaura – tedy koně s lidskou hlavou, tak zde můžeme hledat jisté spojení a nápovědu. Netroufám si ale odhadnout, zda to bude letos nebo později…

Jiří Lojek, jasnovidec, kartář a energetik Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel
Zdroj: Astrolife.cz

Autor článku: Jiří Lojek

https://inner-light.ning.com/profiles/blogs/sv-tlo-se-chyst-p-ekonat-tmu?xg_source=activity

—————

Zpět