Svobodná síla

06.02.2014 17:39
5.2. 2014

Svobodná síla
 
Svobodná síla, svobodná volba je zázrakem stvoření, protože vy jako lidské bytosti jste svobodnou volbu často podceňovali, došla situace do bodu, kdy vaším cílem bude ustát energie, které přichází v podobě kataklyzmat, které navždy změní a promění život na planetě Zemi.
 
 Není to tak, že by život vymizel, věci se mají tak, že je potřebné ukončit jeden cyklus, aby mohla vzniknout nová realita založená na opravdovém mistrovství, mistrovství duše a jejího záměru. Čistý záměr bude nejvíce hodnoceným předpokladem k zdravému růstu ve společnosti, která začne chápat život v jeho pravé podstatě a chopí se příležitosti, a objeví nová nečekaná poselství pohřebená pod příkrovy ledu i písku.
Začne Nový věk a s ním i nová příležitost vyjádřit nová proroctví jedinečným způsobem. Nový věk přinese spoustu volného času a tak budete mít Vy duše fyzické, příležitost vyjádřit svou nejhlubší podstatu skrze svá otevřená nitra a formy cítění, jež přinesou nová neočekávaná poselství pro zlatý věk lidstva.
 
Jsme to my bytosti Háthor, co neseme toto poselství, není se čeho bát, stačí rozjímat a čekat na poselství protkána světelnými vlákny, které ukládají nové vzorce do vašich struktur těla, měnících při tom vaší mysl i fyzická těla jako nosiče nových informací.
 
Jsme s tělesněním lásky mimo časoprostor a vidíme věci jiným způsobem, vidíme linku, po které kráčíte, snažící se dosáhnout až na dno svých schopností. Protože máte víru v nové časy, tyto na sebe nenechají na dlouho čekat a brzy přivítáte rozkvět vaší civilizace, jak jste si vždycky přáli.
 
Bytosti Háthor z horního Egypta
 
J.Szczurek 5.2.2014
 

 

—————

Zpět