TAJEMSTVÍ VLASTNÍ MOCI SPOČÍVÁ V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU

19.10.2016 21:08

Stále rychleji dochází k obrovským změnám v našem vědomí. Nejlépe to pozorují ti, kteří se již dokázali pustit všeho starého a nedrží se starých vzorců myšlení. Vědomě pozorují změny, které se dějí nejen u nich, ale také v jejich okolí.  Opustili svoji zónu jistot a začínají objevovat příležitosti, které jim dříve unikaly. Inspirace ducha jim podává ruku a probuzené srdce jim začíná svítit na nové cestě. Narůstající vlny vesmírných energií způsobují, že se dostáváme vědomě ke svým nejhlubším kořenům své Božské podstaty. Začínáme si plně uvědomovat kdo doopravdy jsme a závoje dalších a dalších iluzí odhazujeme na smetiště dějin.

 

Velmi rychle tak postupujeme ve svém vývoji a to, co by ještě nedávno trvalo zpracovat a uvědomit si roky, dnes můžeme prožít, pochopit a přijmout za pár dní. Stačí vyslat záměr, otázku, na kterou hledáme odpověď, a odpovědi začnou přicházet samy. A to každému, který již začal důvěřovat sám sobě a nehledá vně, ale uvnitř sebe. Všechny ODPOVĚDI, které POTŘEBUJEME znát, totiž NALEZNEME v PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU. Nemusíme pro ně chodit do minulosti ani do budoucnosti, ani do jiných světů. Když se plně ponoříme do přítomnosti, najdeme tam KLÍČ ke světu, v nímž právě žijeme ŽIVOT, který je pro nás nejdůležitější. Vše ostatní je balast, kterým si jen vše děláme zbytečně komplikované a zavádí nás to opět pryč od sebe. JEDNODUCHOST vyjadřuje přítomnost DUCHA!

 

Čím více lidí procitne a bude žít v PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU, tím rychleji se NOVÉ VĚDOMÍ  bude ukotvovat na Zemi a budou se odplavovat staré nánosy špíny a lží. Manipulace druhé strany ale tím neustává, naopak, odvádění pozornosti od sebe nabírá na obrátkách. Proto je nejdůležitější se zaměřit na sebe a své nitro. Toto by se již mohlo zdát nějakou frází, ale je to POZNÁNÍ, že jinudy cesta do lepšího svobodného světa nevede.

 

V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU se stáváme přijímacím KANÁLEM pro INFORMACE, které jsou pro nás důležité. Vedou nás také ke změnám, které máme v životě uskutečnit, abychom žili kvalitnější ŽIVOT. Můžeme se tak postupně zbavit strachů nebo uzdravit naše fyzické tělo, protože jsme vědomě napojeni na svůj ZDROJ. Jsou to informace NAŠE  a jen pro NÁS. Druzí se pak změnami, ke kterým docházíme, mohou inspirovat. Opět je důležitý náš ZÁMĚR  a jeho ČISTOTA.

 

Stát se POZOROVATELEM a zároveň pánem vlastních myšlenek, ve kterých TVOŘÍME vše NOVÉ, nás dovede do JEDNOTY s každým, který žije TADY A TEĎ.

 

TAJEMSTVÍ VLASTNÍ MOCI TEDY SPOČÍVÁ V UMĚNÍ PROŽÍVAT PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK A POCHOPENÍ PŘICHÁZÍ JEDINĚ ZEVNITŘ.

 

V přítomném okamžiku sepsala Renata smiley

 

Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit. 

Pro ty, kteří chtějí reagovat:

informaceodjinud@gmail.com

Pro ty, kteří respektují volbu daru: DAR za DAR

 

INFORMACE ODJINUD

 

—————

Zpět