Teal Scott - Uzemňování

20.10.2013 10:07
Uzemňování
Zdravím Vás všechny. Již několikrát jsem byla požádána, abych promluvila na téma uzemňování. Abychom na toto téma mohli mluvit, musíme se uvědomit, že budeme mluvit o vícerozměrném jevu z pohledu třetí dimenze a jazykem třetí dimenze.
Vaše vědomí je něco jako proud. A jak vaše vědomí proudí skrze vícerozměrné dimenze, jeho jednotlivé části, které se soustředí do jedné či druhé dimenze se nazývají hledisky. Z tohoto důvodu můžete slyšet od lidí, kteří se často uvádějí do stavu, kdy opouštějí své tělo, slyšet: mé hledisko desáté dimenze se minulou noc setkalo s někým mimo své tělo, když byl účasten při autonehodě.
Uzemnit se znamená plně se spojit a sladit se s pohledem hlediska vaší fyzické dimenze. Vaše vědomí není nic jiného než jemný shluk energie, a taktéž nekonečným proudem energie. Z tohoto důvodu jej lze lehce přirovnat k elektřině. Odstranění přebytečného elektrického náboje z objektu se nazývá uzemnění. Odstranění přebytečného citového náboje, který je způsoben tím, že se ztrácíme v nefyzické dimenzi myšlenek, se také nazývá uzemnění.
Když se plně soustředíme na své hledisko fyzického rozměru, setkáme se se samotnou frekvencí Země. Dovolíme energii, aby protékala naší kořenovou čakrou, dovolíme si být plně přítomni v našich fyzických tělech a ve fyzicky inkarnovaných pohledech. Z těchto důvodů je uzemnění značně obtížné pro ty, kteří se ve svém životě setkali s jakoukoliv formou fyzického zneužívání, zvláště pak sexuálního zneužití. Tito lidé se ve svém těle cítí ohrožení. Kdokoliv, kdo cítí takovéto trauma, se bude cítit bezpečněji mimo své tělo a raději bude zkoumat jinou oblast a dimenze tohoto vesmíru.
Být plně sladěn by mohlo být nebezpečné. Problém ale nastává tehdy, když se začneme cítit bezpečně. Už pro nás není přínosné trávit čas mimo své tělo, které nás spojuje s naším každodenním životem. Pokud jste se tedy někdy setkali s událostí, která způsobila, že se ve svém těle necítíte bezpečně, uzemnění je právě pro vás velice užitečné. Pokud jsme trpěli v minulosti, často ve svých myšlenkách k této minulosti vracíme. Uzemňování nás od traumatických vzpomínek odtahuje, pomáhá nám vtahovat se do stability přítomného okamžiku.
Uzemňování je perfektní lék pro kohokoliv, kdo se cítí být ve stresu, oklamán, má pocit, že se vrací zpátky, je uspěchaný, přepracovaný, zmatený, přemožený, panický, rozzlobený, nemotorný nebo vyčerpaný..
Nyní vám řeknu několik tipů, pomocí kterých se lze uzemnit, protože toto video o tomto je.
Tip č. 1. Choďte bosi po Zemi.
Země udržuje negativní elektrický potenciál na svém povrchu. Pokud jste v přímém kontaktu se zemí – při chůzi, v sedě, či v leže na zemském povrchu, zemské elektrony jsou směřovány do vašeho těla. Přivádějí ho do stejného elektrického potenciálu jako má Země samotná. Jinými slovy pokud jste v kontaktu se Zemí, její klidná energie se přirozeně transformuje do jakéhokoliv vodivého objektu, ať je to kovová tyč, strom, rostlina či zvíře nebo člověk a tito se takto uzemní. V celé historii lidé chodili bosi po zemi, která přirozeně vybíjí a předchází narůstání elektrického stresu. Váš imunitní systém pracuje optimálně, pokud má vaše tělo přiměřenou hladinu elektronů, kterou lehce a přirozeně získává při kontaktu bosé nohy se Zemí. Ležení na zemi také pomáhá. Dělání dřepů s držením dlaní na zemi, pomáhá i dotek přední částí rukou se zemí. Samozřejmě také zahradničení je velice dobrá uzemňovací aktivita.
Tip č.2. Soustřeďte svou pozornost do přítomného okamžiku. Úplně do teď.
Jeden z nejlepších způsobů je prozkoumat své tělo. Hluboce se nadechněte v pohodlné pozici v sedě a začněte vnitřně zkoumat celé tělo počínaje u prstů u nohou. Jak se vaše palce cítí? Vnímáte nějaké zvláštní pocity? Jsou horké nebo vás svrbí? Jsou těžké? Jenom si všimněte, co v nich vidíte a vnímáte. Posunujte se pak dále směrem nahoru přes vaše nohy, pánev, skrze vaši páteř a trup, směrem k vaší hlavě, dále pak dolů k vašim pažím, jenom pozorujte, jak se cítí vaše tělo právě v tomto okamžiku. Chcete být tam, kde fyzicky v tomto okamžiku jste, můžete tedy chodit po pokoji, brát do rukou různé předměty a pozorovat, jaké to je, když se jich dotýkáte. Můžete si na ruce pustit studenou vodu, můžete si všímat nejenom co se děje s vaším tělem, ale co se děje i s prostředím, ve kterém se nacházíte. Může pomoci si udělat seznam těchto vjemů. Kdybych to tedy chtěla udělat v tomto okamžiku, zaznamenala bych si: kulečníková tága, která visí na zdi, zvuk lednice, pocit chladivého vzduchu na mé kůži. Jakýkoliv druh pozornosti k přítomnému okamžiku vás pomůže uzemnit se ve svém těle právě tady a právě teď.
Tip č. 3. Jezte kořenovou zeleninu.
Cokoliv, co roste pod zemským povrchem, vám pomůže se spojit s energií Země, protože aby tato zelenina mohla v zemi vůbec vyrůst, musí být v souladu s energií Země více než jiné věci. Příklady uzemňující stravy tedy jsou: brambory, tuřín, mrkev, řepa, sladké brambory – batáty, ředkvičky. Někteří lidé tvrdí, že pro uzemnění je vhodné maso. Tak to ale není. Pokud jíte maso, snižuje to vaši frekvenci. Uzemnění vaší frekvence a snížení vaší frekvence jsou dvě různé věci.
Tip č. 4. – Používejte uzemňující kameny.
Jak jsem již říkala ve svém videu o krystalech, pokaždé když sdílíte svůj prostor s nějakým objektem – kupříkladu i krystalem, musíte se sladit s frekvencí tohoto objektu, nebo naopak (objekt se naladí na vás). Pokud se ale jedná o minerály, ty si udržují tak spolehlivou a pevnou vibraci, že je velice málo pravděpodobné, že by se přizpůsobily vaší vibraci. Je pravděpodobnější, že vaše vibrace se zvýší, aby se přizpůsobila jejich vibraci. Mějte tedy u sebe uzemňující kameny, může to být v podobě šperku, nebo je jen tak můžete nosit v kapse. Uzemňující kameny jsou například: hematit, záhněda, obsidián, červený korál, onyx (vysvětlivka k obrázku – jen si dělám legraci…) černý turmalín, rubín, granát, pyrit, tygří oko a černý opál
Tip č. 5. Používejte zemité vůně Vůně.
Stejně jako kámen či cokoliv jiného je vibrace. Pokud kolem sebe cítíte vůni, jste nuceni do této energie vstoupit, nebo opustit prostor, kde se vůně nachází. Můžete to tedy využít ke svému prospěchu. Myslím, že nejlepší prostředkem k uzemnění vůní jsou esenciální oleje. Každý má svůj vlastní pohled na to, které z esenciálních olejů jsou pro něj k uzemnění užitečné. Tyto jsou moje oblíbené uzemňovací oleje: cedr, vetiver, benzoin, myrha, santalové dřevo, cyprus, dubový mech, pačuli růžové dřevo, heřmánek a ylang ylang. Můžete také použít levanduli, která pomůže vašemu vědomí uvolnit se do své fyzické podstaty. Můžete tyto oleje používat samostatně, nebo je můžete i kombinovat. Jeden z nejlepších způsobů je použití lahve se sprejem. Tato lahev by ovšem neměla být z umělé hmoty, ale ze skla a kovu. Naplňte ji pramenitou vodou. Nepoužívejte vodu z kohoutku, protože kohoutková voda může esenciální oleje poškodit. Po naplnění lahve vodou do ní kápněte pár kapek esenciálního oleje, můžete tam také přidat uzemňující kámen a po protřepání této směsi na sebe nastříkat a takto po celý den používat.
Tip č. 6 Pro uzemnění můžete také používat barvy.
Barva je velmi mocná vibrace. Buď tuto barvu můžete mít na sobě, nebo si můžete vizualizovat, že touto barvou naplňujete své tělo. Nejpoužívanější barvou k uzemnění je barva červená, protože ta je přidružená ke kořenové čakře. Právě tato čakra je spojená s uzemněním. Můžete také použít hnědou nebo černou. Všechny tyto barvy jsou barvy uzemnění.
Tip č. 7. Používejte zvuk, aby jste stimulovali svou kořenovou čakru.
Některé krystalové, kovové a alchymické mísy jsou navrženy k tomu, aby jejich zvuk stimuloval a harmonizoval vaši kořenovou čakru. Toto vás uzemní. Binaurální rytmus k tomu také přispívá. Můžete si najít binaurální rytmy speciálně vytvořené k harmonizaci kořenové čakry volně ke stažení na Youtube. Můžete si je také koupit a poslouchat v autě nebo před tím, než jdete spát. Podle mého názoru je nejlepší způsob jak použít zvuk k uzemnění tónování. Při tónování používáte svůj vlastní hlas k stimulaci oblastí vašeho těla a můžete použít vlastní hlas k stimulaci kořenové čakry. Můžete to udělat tímto způsobem: rozezníte svůj hlas vysoko a postupně tónujete níže. Kořenová čakra vibruje na velmi nízké frekvenci. Dávejte pozor na to, jaké vjemy cítíte v těle v souvislosti s daným tónem. Takže když začnete vysoko, můžete cítit vibraci někde tady v oblasti hrudníku nebo žaludku a jak se posouváte s hlasem níže, cítíte pohyb vibračního vjemu směrem dolů. Přesunete tento vjem směrem mezi nohy nebo i do oblasti kostrče a přidržíte ho tam. Já bych tedy začala takto: hmm…..pozorovala bych přesun dolů….hmm…… Tento poslední tón je je tónem mé kořenové čakry. To je tedy tón, kterého chci dosáhnout. Chci jím stimulovat svoji kořenovou čakru
Tip č. 8. Buďte často ve společnosti s uzemněnými jedinci.
Lidé jsou stejní jako barvy a vůně nebo kameny. Udržují si svou vibraci. Někteří lidé jsou více uzemnění než jiní. A někdy je zrovna tento člověk v tento konkrétní den více uzemněný než člověk druhý. Takže pokud je někdo mimořádně neuzemněný v přítomnosti člověka uzemněného, může to být pro něj velice přínosné. Zejména pokud mezi nimi může dojít k blízkému fyzickému kontaktu. Nejlépe pokud si navzájem přidrží své dlaně. Další způsob je ten, že více uzemněná osoba se postaví za méně uzemněnou a položí své dlaně na jeho týl a pak je posouvá po jeho zádech směrem dolů až k jeho bokům a přidrží je tam, po dobu než napočítá do 8mi.
Tip č. 9. Provádějte uzemňující meditace a vizualizace
Mnoho takovýchto cvičení je běžně dostupných. Pokud tedy máte rádi řízené meditace, vyhledejte si takováto cvičení vhodná pro uzemnění, a najděte si ty, která vám vyhovují nejvíce. Moje oblíbené cvičení je představovat si sama sebe jako strom. Před touto vizualizací zvedám ruce při nádechu a vedu je zase zpátky dolů při výdechu a to vše provedu 4x. Vypadá to takto: ……. Toto udělám 4x a pak si představím svou energii, jak klesá do středu Země a vizualizuji si sama sebe, jak se stávám stromem. Moje energie klesá dolů dostatečně daleko, aby se zachytila za samotný střed Země. Pak tuto energie vytáhnu zpět, až se rozlije po celém mém těle. Dále si představím, jak se mé nohy stanou kořeny a začnou vrůstat až do středu Země a vytahují opět její energii do celého mého těla. Udržuji si tuto energii tím způsobem, že svým nádechem zemskou energii čerpám a výdechem propouštím jakékoliv bloky, které se mohou v mém těle vyskytovat. Toto velice dobrá uzemňující vizualizace
Tip č. 10. Dělejte si solné koupele.
Nemluvím o běžné stolní soli – ta je toxická. Mluvím o soli mořské, solární, sulfurické, Havajské nebo Himalájské soli. Toto jsou jen některé příklady. Sůl je pověstná svou schopností léčit fyzické tělo. Udržuje jednu z nejvíce očisťujících vibrací, jakou můžeme najít. Proto se často používá pro neutralizování energií a léčivých krystalů. Ponořte své tělo podobu aspoň 20ti minut do množství jednoho až dvou hrnečků soli vysoké kvality rozpuštěné ve vodní lázni při tekoucí vodě a stejně tak jako jste přidali do své uzemňovací lahve s esenciálními oleji svůj oblíbený krystal, můžete ho přidat i do této lázně Udržujte a posilujte své tělo.
My co jsme duchovními typy lidí, se často natolik soustředíme na svého ducha a mysl, že zapomínáme, že naše tělo je nezbytnou součástí naší duchovní praxe. Věnujte tedy svůj čas tělesnému cvičení a jezte zdravé jídlo – takto věnujete pozornost svému tělu a to vám pomůže se uzemnit zde v této 3D fyzické dimenzi. Schopnost se vědomě uzemnit je velice důležitý nástroj při vaší duchovní praxi. Protože fyzický mistr je nejen člověk, který dokáže používat své vědomí, aby mohl svou fyzickou realitu měnit, ale i člověk, který dokáže své vědomí v této fyzické realitě plně angažovat.
Takže vyzkoušejte těchto pár návrhů a mějte dobrý týden!
Teal Scott
 
 
 

—————

Zpět