TRECENA MULUC

30.03.2015 17:16
MULUC -  Měsíc – Síla Probuzení
 
Vlna MĚSÍCE aktivuje vaši Prapaměť.
 
Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila.
 
Muluc je symbol vody a vládne této Treceně. Plodné a emocionálně nabité denní znamení. Muluc je Vlna naložená silnými energiemi, které vás mohou houpat různými směry a nemusí vás nechat v klidu. Pokud je Muluc vaším dnem narození, může zdůraznit vaši přirozenou esenci a rezonanci s vašimi silnými proudy emocí a inteligence. Možná jste si všimli v průběhu života, že intenzita, flexibilita a schopnost přizpůsobit se každé situaci, nebo změny zvládnuté v co nejkratší době způsobují nedůvěru a nedorozumění s těmi, kteří nejsou tak docela přizpůsobiví, nebo emocionálně nabití.
 
Jaguár je v Podsvětí zdrojem síly a energie Půlnočního Slunce. Orel je v horním Světě zdrojem síly a energie Denního Slunce. Bojovník čistí karmu. Hřeben této Vlny ( pozice 6,7,8 ) nabízí lidstvu mocné energie čištění starých emocionálních vzorců a přijetí nových změn. Je zajímavé, že čistění následuje v návaznosti na Trecenu Cib, kterou jsme včera ukončili. Energie Muluc podporuje očistu a čištění, stejně jako osvobození od minulosti a negativity a tím umožňuje velký posun v osobní i globální Transformaci.
 
Síla MĚSÍCE vyplavuje bolestným způsobem záležitosti skrývající se v poli identity, nutí nás přehodnotit naše vlastní Stíny. Kdo je ve shodě se svým Srdcem, tomu MULUC udělá velkou radost. Život takového člověka běží hladce, všechno je v pořádku, jakoby mávnutím kouzelného proutku. Čistící operace MULUC jemně, ale pevně odstraňuje zbytky kurzu a bezbolestně vyplavuje staré vrstvy z pole podvědomí. Tento den nás pozvedne na stejnou úroveň jako nejvyšší božstvo. Smiřuje se životem a přináší naději. Využijte Trecenu Muluc k osprchování sebe s vděčností za vodu, která vytváří nový život.
 
REZONANCE S VLNOU NA OSOBNÍ I KOLEKTIVNÍ ÚROVNI
 
Vlna MĚSÍCE ovlivňuje paměť a pomáhá vám osvobodit od nadvlády Ega.
 
Vlna MĚSÍCE otevírá průvod Vln posledního Pátého Zámku ČASU. Zelený Zámek můžeme přirovnat k velkému pokladu, ve kterém jsou přechovávány pozemské klenoty. Tyto poklady stále čekají na ty, kteří je dokáží využívat správně. Před 2000 lety náš drahý přítel Ježíš Kristus nám dovolil podívat se jedním okem na čekající nás dary v Domě Otce. ON byl snad jiný, než my? Byl snad Bohem, který nám chtěl jen ukázat, že jsme červi, nebo MU šlo o něco více? Anebo možná..…ON byl právě ten, který chtěl, abychom si uvědomili, kdo opravdu jsme. Ježíš Kristus vyjádřil smysl našeho Bytí několika prostými slovy:
 
„Plná planetární sýpka stále čeká na vyprázdnění těmi, kdo jsou si vědomi své role pozemské bytosti.“
 
Náš svět pomalu vyčerpává své trojdimenzionální zásoby. A právě teď - způsobem neobvyklé manifestace – začínají praskat iluzorní mýdlové bubliny Starého Času. Dříve, či později, si toho budeme muset všimnout. Dříve, či později, budeme muset opravit naše chybně vytvořené autority.
 
Zkušenosti získané ve Vlně MĚSÍCE jsou pro vás klíčem k rozvázání mnoha problémů. Žádná jiná Vlna není oprávněná k tomu, aby zaktivovala pole vaší Prapaměti. Krev symbolizuje PRAVDU, čili PAMĚŤ RÁJE. Ukáže se zde vaše pravá identita, jakékoliv odbočení z kurzu i jak se vám dařilo na vaší individuální cestě životem. Tak už to je ( ačkoliv je to paradoxní ), že my lidé se učíme lépe a rychleji, když cítíme bolest. Naštěstí je pro nás pomíjivá. Proto se na všechny eventuální bolestné rány a zvraty osudu dívejte velmi střízlivě – bez hodnocení lidí i událostí. Všechny osobní vzestupy a pády by měly být uznány jako dvě strany účtu: „ MÁ DÁTI – DAL“
 
Tři pozice Vlny zasáhne energie galaktických portálů: PES 2, OPICE 3, ZRCADLO 10. V těchto dnech pečlivě pozorujte osobní zkušenosti na všech úrovních Bytí – mentálním, emocionálním, fyzickém. Kromě toho se podívejte důkladně na všechny vnější kontakty a průběh všech vašich jednání.
 
Vlna MĚSÍCE je z velké části spojena s DHARMOU, což znamená, že s sebou přináší informace z budoucnosti a zná cíl vaší inkarnace. Její Pozemští Strážci jsou stále v pohotovosti pro případ, že byste zbloudili z cesty a odvážili se jít příliš daleko. Tak zjistíte, proč jste tady a co vlastně hledáte?
 
Muluc dnes vytváří harmonii a vnitřní mír, který potřebujete k překonání mnoha svých největších problémů. Spíš než očekávání, nebo doufání, že se životní boj zastaví, zůstaňte vyrovnaní a flexibilní. Pamatujte, že nejlepší způsob, jak se dostat z každé složité situace není cesta kolem ní, ale skrze ní. Otočte dnešní energie ve svůj prospěch, zůstaňte v harmonii s vnitřním domovem. Bez ohledu na to, jak moc na vás dnešní energie působí, váš vnitřní domov je neproniknutelný.
 
Přehled Vlny 30.3. – 11.4.
 
1. MULUC
2. OC - galaktický portál
3. CHUEN - galaktický portál
4. EB
5. BEN
6. IX
7. MEN
8. CIB
9. CABAN
10.ETZNAB - galaktický portál
11.CAUAC
12.AHAU
13.IMIX
 
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

 

 

—————

Zpět