TZOLKIN 15.4.2016 6 CHUEN kin 71

15.04.2016 18:42
Chuen – Opice - Humor, nevinnost, lehkost, plná akceptace života, spirituální znalost, flexibilita, inteligence, spontánnost, cvičení, princip spolutvůrce
 
Pro mnoho z vás je život složitá osnova nekonečných úkolů a povinností, snů a přání, cílů a ambicí. Ale čím více technologií, zdrojů a nástrojů máme, tím se naše životy zdají být komplikované. Chuen je tkadlec času, a v multiúrovňovém Tzolkinu nám pomáhá zvládat nesčetné menu každodenního života, téměř poskočit. Má tendenci zaujmout vaši pozornost a může ovlivnit rozmanitost osnovy v tapiserii, ale je to záměr a disciplína, co pomáhá zhmotnit vše do plné reality s praktickým úmyslem, který Uuc (6) přináší. Jen trochu pozemské Chuen reorganizace a máte zlato!
 
Dnes je skvělý den začít cokoliv nového. Chuen jsou jedny z nejšťastnějších dnů. Stačí předat Vesmíru svůj jasný záměr. Výborný den pro všechny umělecké projekty. Je obecně známo, že den Chuen je nejlepší den pro svatby.
 
Nativní Chuen jsou jedni z nejšťastnějších – šťastné děti, šťastní rodiče, šťastní senioři. Všechny životní dary získávají bez námahy. Mezi ně patří umělci s dlouhou a úspěšnou kariérou. Chuen ztělesňuje všechny aspekty umělce, nejen velkou tvůrčí dokonalost, inteligenci a zlaté ruce, ale někdy i velké ego. V Energii Chuen vládne hravost, zábava, představivost, koncentrace. Zaměřte se dnes na svůj aktuální úkol a snažte se ho dokončit. Dokončit to, co jste započali a zůstaňte u toho pokorní. Použijte kreativitu umělce.
 
***
 
Dobré ráno! Spolu s východem slunce přichází čas se rozveselit!
 
Jste připraveni odhodit stará zavazadla, na kterých tak vroucně lpíte?
 
Takže pojďme na to. Neztrácejte čas!
 
Je tu tolik legrace a přitom jí zameškáváte!
 
Kde začneme?
 
Na obvyklém místě. Uvnitř, protože tam je místo, kde byla zasazena semínka a kde vyrůstají kořeny. Takže pojďme dnes vytrhat nějaký plevel, abyste mohli pečovat o váš vlastní růst.
 
Udělejte několik hlubokých nádechů a výdechů, uvolněte se s pomocí metody, která vám nejvíce vyhovuje. Věnujte potřebný čas celkovému zklidnění a uvolnění starostí. Jakmile se objeví rozptylující myšlenky, jemně je odsuňte.
 
Pokud potřebujete, plně se soustřeďte na svůj dech  ……..pomalý a hluboký nádech a výdech.
 
Ááá….. cítíte se lepší? Víte, že to můžete dělat kdykoliv, když se necítíte ve své kůži nebo když jste plni úzkosti?
 
Naučte to své přátele, spolupracovníky i děti. Je to snadné a můžete to dělat při jízdě autem, při chůzi, při stolování nebo jakékoliv jiné činnosti.
 
Všechna rozhodnutí budete dělat mnohem snadněji a budete schopni najít oblasti, které vyžadují pozornost, a které vás strhávají do napětí.
 
Věnujte nyní 5 až 10 minut nastavení záměru, že budete mít den plný zábavy a radostných okamžiků.
 
Představte si sami sebe s úsměvem, jak se smějete celý den.
 
Pokud existuje nějaká činnost, která bude pravděpodobně náročná nebo těžká, představte si, jak se usmíváte, i když jsou všichni kolem vás zamračení. Ano, to je ono!
 
Konec dnešní hodiny učení. Jděte ven a bavte se. Žijte v radosti. Užijte si to!
 
6. TÓN ROVNOVÁHY - SÍLA VYROVNÁNÍ
Organická rovnováha má kořeny v Celistvosti toho, kým jste. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se VŠÍM, CO JE. Stůjte pevně na Zemi a dovolte vyjádřit své Světelné Já. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Věřte, že i hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte, s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s Láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesňujte v pozemských věcech to, co je Božské čili svoji Hvězdnou duši. Pouze tehdy proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.
 
ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY
 
V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se síly zaměřují na moc individuálního ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulost a odpor a na druhé straně se koncentrují energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami.
 
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

—————

Zpět