VÁŠ NEJVĚTŠÍ NÁSTROJ TVOŘENÍ - Inelia Benz

15.08.2013 20:51

 
Inelia Benz


Tvoření se děje pořád. Není to něco, co začneme dělat, když si to uvědomíme, nebo když naše vědomí expanduje. Děláme to doslova v jednom kuse. Dokonce "čas" je počinem tvoření.

Nyní, v paradigmatu které opouštíme, jsme se rozhodli mít stanovené pevné trojrozměrné parametry, stvořené a uzamčené v prostoru, abychom mohli mít velmi specifické zážitky.

Nové paradigma, ve kterém se z části nacházíme, mám vědomě projevuje to, co chceme zažít.

Děláme to za prvé rozhodnutím, co si chceme vytvořit v našich životech a potom používáním různých nástrojů k vědomému uskutečnění.

Největším a nejvíce podstatným z těchto nástrojů je DENNÍ SNĚNÍ.

Všechno, co vidíte na planetě, bylo jednou vysněno denním sněním. Pak se to stalo realitou. A nemluvím jenom o technologiích, umění, stavbách, náboženstvích, ideologiích, zemích… a dalších "člověkem" vytvořených věcech a myšlenkách. Dokonce fyzická země, po níž chodíme, stromy, květiny, zvířata, planeta, celý vesmír, byl jednou (a stále je) snem sněným při plném vědomí.

Takže, co přesně je denní snění? Wikipedie má rozkošnou definici:

Denní snění je krátkodobé odloučení od svého bezprostředního okolí, během kterého je kontakt osoby s realitou rozostřen a částečně nahrazen vizionářskou fantazií, zejména šťastnými, příjemnými myšlenkami, nadějemi a ambicemi v představách, jak se realizují, zažívaných v bdělém stavu.

Plně Vám doporučuji přečíst si zbytek článku wikipedie, ohromí vás zvýšená snaha odstranit tuto vyjímečnou schopnost z našeho světa.

Denní snění je často zařazováno mezi "fantazírování". Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma slovy je ten, že denní snění má potenciál stát se reálným, kdežto slovu "fantazie" byla určena energie "nereálného".

A takto ho používáme jako nástroj tvoření:

Vyberte si jednu věc, kterou chcete stvořit. Může to být lepší spojení s vašimi průvodci, nové "něco" ve vašem životě, kreativní projekt, výlet, setkání s mimozemšťany, váš nákupní seznam, nebo sezení před něčím prázdným a "vytváření" toho v denním snění… cokoliv. Ale prozatím jen jednu věc.
Pohodlně se usaďte. Ležení není dobrý nápad, protože můžete upadat do spánku. Oči můžete mít zavřené nebo otevřené. Záleží na vás. Když budou otevřené zjistíte, že se pohybují do pravé nebo levé horní části vašeho zorného pole. A tento pohyb, při zavřených nebo otevřených očích vám pomůže zahájit denní snění.
Teď si představte scénu, jako když sledujete vzpomínku na něco, co se stalo. Vy jste režisérem, tak si dovolte vytvořit cokoliv, co se vám líbí.
Pokud nemůžete vizualizovat, použijte pero a papír a napište to, nebo použijte záznamník a nahlas to vyslovte. Sledování obrázku, například růže v tomto článku a představa, jak se jí dotýkáme, přivoníme si k ní a díváme se na ni ve skutečném životě také pomáhá. Sežeňte se obrázek toho, co chcete stvořit a použijte ho ve svém denním snu.
Jakékoliv obavy nebo myšlenky typu "tohle se nikdy nestane" jsou vítané a zahrnuté světlem a láskou. Důvodem je, že je to jen denní sen a není potřeba se kvůli němu přehnaně strachovat.
Dalším krokem je procítit to. Prociťte, jaké to je být tam, dělat to, vytvářet to a zažívat to. Milisekunda energie toho "procítění" bude fungovat. Ale udržte ho, jak nejdéle budete schopni.
Nyní propusťte denní sen jako něco co žije.

Užijte si to!

P.S. pro lekce denního snění navštivte Ascension101 Course, www.ascension101.com
https://slunecnyzivot.cz

 

—————

Zpět