Vděčnost - Matka emocí

30.10.2012 18:21

Vděčnost je klíčem k harmonickému životu. Kdyby jste svůj život upřímně zasvětili Vděčnosti nemuseli by jste se už nikdy zaobírat svými vzlety a pády.

Poku se chcete zbavit nepříjemných pocitů, jste li unavení, smutní, nebo zklamaní svou energii rychle změníte, když se začnete dívat na vše dobré,co máte a budete děkovat.

pročistíte si nejen svoji auru, ale zvýšíte si své vibrace. vděčnost a děkování mají své Vyšší důvody, slova posíláte do Vesmíru, aby Vám přinesl ještě více dobrého...

Vděk rezonuje ve vašem těle se srdečním centrem. Vše, za co děkujete a čeho si ceníte se ve vašem životě ještě více rozšíří. Kdykoliv děkujete Vesmíru, třeba za hojnost, byť malou, kterou máte, Vesmír Vám nabídne ještě více hojnosti...

Když děkujete vaše aura se rozšíří, prosvětlí a brána srdce se otevírá. To vám právě umožní se více otevřít přijímání. Děkovat v duchu je dobré, napsané děkuji ti, je mocnější...

Děkuji ti mé Vyšší Já

Děkuji ti má Duše

Děkuji ti mé srdce

Děkuji ti Vesmíre

Děkuji ti můj Pane

Děkuji ti...děkuji ti...děkuji ti

Čím více projevujete Vděčnost pozvedáte se z hustých energií do jemnějších rovin. Oceníte li své zdraví posíláte buňkám pozitivní zprávu i buňky mají rády uznání.Budete li posílat vděk svému tělu, buňky vašemu pocitu porozumí.a budou se snažit pracovat ještě usilovněji. když děkujete a ceníte si svého života, když uznáváte lidi, událost či vyšší síly vaše jemné emocionálná tělo se začne reorganizovat na vyšší a jemnější vibrace. Vaše magnetické emoce začnou ihned přitahovat lidi , příjemné události, příjemné věci do vašeho života.

Tím více měníte vibrace vašeho těla. vděčnost léčí emoce. Budete li žehnat svému srdci, zjistíte, že žijete novým stylem. vaše vnitřní Světlo dokáže vyrušit nepříjemné aspekty každé zkušenosti a zastavíte tak i případné mocenské boje.Bůh vás pro pozemskou cestu vybavil mocným srdcem, aby vás vedlo, zhmotňovalo vaše přání a odstraňovalo veškeré překážky.

děkováním přivádíte světlo skrze své srdce do své korunní čakry.Díky tomuto prosvětlení a otevření srdce vám může přijít mnoho darů a myšlenek. Vesmír slyší vaše volání.  Vaše díky jsou vyslyšeny a oceněny a tato energie se Vám mnohonásobně vrátí.

Jste milující bytost. Máte li kolem sebe lidi, kteří vyzařují spíše negativní energii, a nechovají se příliš harmonicky, vyjadřujte upřímnou vděčnost, za toto poznání, nemohou vás takto zasáhnout jejich negativní energie. přijměte je takové, jací jsou , to léčí vás i je.Takoví lidé nejvíce volají po Lásce. Součástí vaší cesty ke světlu je naučit se sami si vytvořit vnitřní pocit bezpečí, být si vnitřně jistí, že svět je přátelský takový jaký je.A že jste milování vesmírem. Zasloužíte si lásku, vy jste láska. 

Vděčnost umožňuje zažívat více lásky v životě.Vděčnost vyjadřujte, ať třeba nemáte úplně vše po čem toužíte, děkujte za každou drobnost ve svém životě. Je to díkůvzdání vesmíru, že vás vyslyšel dřív, než jste o něco požádali.Většina lidí se soustředí na to, co nemají, na své stížnosti, na své nezdary, nepříjemnosti, dluhy, - a na své osobní problémy...

Vděčnost vás přesměruje ubírat se jiným lepším směrem. Vše co chcete získat prociťujte, jako by jste to už měli. Děkujeme li za to, co chceme v životě prožít , připouštíme, že už to prožíváme.

Vděčnost je cesta jak si život obohatit...Oceníte li malé věci, amlé úspěchy ve vašem životě, budete přitahovat stále větší množství  úspěchu. Ať už jste vděční za to, že je krásný den, že vám chutnala ranní káva, že jste v pořádku dorazili do práce. Vyjádřete vděčnost za vše, co už umíte a co se ještě můžete naučit.

Nikdy neproste, ale děkujte. Vesmír vám vrátí mnohonásobně více, než za co jste byli vděční. Vděčnost vytváří štěstí. Nespokojenost přitahuje další nespokojenost. I v období pádů Vám vděčnost poskytne cestu z temnoty. A událost, která nevypadala předtím růžově se stane významnou pro váš osobní růst. byli jste stvořeni k tomu, aby jste svůj život prožívali v radosti, hojnosti a spokojenosti. Pěstujete li si tento životní postoj pak se začnou dít doslova zázraky. Začnete se usmívat na celý svět. a svět bude váš úsměv opětovat. Děkujte za váš osobní růst...za překážky, které vám poskytují prostor k růstu. Vyjádřete vděčnost za každý úsměv - vděčnost za své zdraví, za lásku svého partnera, za přátele na které se můžete vždycky obrátit. Čím více se dostanete do rozpoložení vděčnosti, tím více z vás vyzařují pozitivní myšlenky, které se šíří do celého Vesmíru. 

Nedaří li se vám vyjadřovat svou upřímnou vděčnost, požádejte svoji duši, ať vám v tom pomůže. Duše je nejlepší přítel, který se o vás zajímá, neklade si podmínky, a miluje vás, ať máte jakékoliv myšlenky. 

Textová úprava : Josef Kořenek 

—————

Zpět