Výzva našich milovaných duchovních průvodců .... Apukhe

13.09.2013 22:21
 
 
Zpráva byla převzata 9.9.2013
 
 
V posledních dnech jsem vnímal různé informace , přijímal odkazy , celé noci komunikoval s různými duchovními pomocníky . Věděl jsem , že se něco děje , něco se mění. Přišel čas něco uskutečnit. Vůbec neřeším , zda následující věty , dnešní poselství všichni pochopíte . Já to mám jen zveřejnit a udělám to rád. Pokud se ptáte , kdo mi prodal tyto informace , mám vám říct tento odkaz: " Milovaní , prociťte dnešní zprávu srdcem a pokud jste ochoten ji přijmout přes srdíčko , budete vědět koho odkazy Apukhe vám dnes prodal . Není podstatné , abychom se jmenovitě vždy prezentovali . Naše jména , i když by vám hodně napovídaly , nic to není oproti vibracím , které vkládáme do dnešní zprávy . Zjistěte procítění , kdo jsme . Proč touto formou dnes chceme prodat tuto zprávu ? Abyste sami zjistili, kde jste . Abyste přestali bát , věřili sobě , abyste nebyli závislí na druhých " .
 
Milované duše. Vaše vibrace se navýšily tak nádherně , že můžete očekávat příval nových pomocníků do vašeho světa . Letos některý z vás pocítíte tvořit pro Gaiu , Vesmír , nás , ale hlavně pro vás , lidi . Nebojte se pokud pocítíte potřebu kreslit , malovat . Budete malovat léčivé obrazy , kreslit kódy svých světelných rodin , přinášet nové světlo na Zemi . Stejně přijdou další, který pocítí touhu vyprávět , slovem rozdávat světlo. Osloví vás vaši duchovní pomocníci . Pocítíte , nebo jinou formou uslyšíte jejich hlasy . Ano , budete channeluje , rozdávat naše hlasy pomocí vašich srdcí a hlasivek . Některý z vás budete psát , ať už naše odkazy , básně plné světla , prózu , příběhy .
 
Jsou mezi vámi připravené duše , které světlo přenesou do pohybu , cvičení , tance , zpěvu . Do všeho , co člověk dokáže vytvořit se dá vložit světlo a je mezi vámi už dostatečné množství zralých duší , který to dokážete . Vy všichni ještě letos pocítíte potřebu nejen teoreticky snít o tom , ale hlavně prakticky jednat. Dáme vám dostatek sil milovaní , prosíme vás jen o jedno , nebojte se druhých , jak to přijmou .
 
Všichni pracovníci světla postoupí o další vibrační stupeň výše , vlastně jste už postoupili jednou nohou . Záleží jen na vás , jestli jste ochoten udělat , dokončit tento váš krok. Vy už teď cítíte tu změnu . Cítíte , že nazad nechcete a přece vnímáme z vás strach z budoucnosti . Nepochopili jste to , že vy jste tvůrci vašich realit , a tak i vaší osobní , společné budoucnosti ? ? ? ? ?
 
U některých světýlek , a to smutným hlasem říkáme , vnímáme duchovní pýchu , zda přehnanou péči o druhých. Proč potřebujete násilím prezentovat vlastní pravdu ? Je nutné bojovat mezi sebou ? Potřebujete soudit jeden druhého ? Nepochopili jste , že soud patří jen a jen Bohu ? ? ? ? ? ? Proč řešíte druhých ? Pokud máte něco proti svému bližnímu , tak mu to řekněte přímo as láskou . Jsme z toho smutný , protože některý z vás jste byli vzory pro ostatní již několik let .
 
Je tu opět změna . Jak jsme vám řekli postupujete výš . Každý z vás pocítí vlastní potřebu tvořit na své vibrační úrovni . Prakticky to znamená opustit natrvalo vaše níže , staré vibrace . Nesrovnávejte milovaní vaše světelné tvorby mezi sebou , neboť jsou všechny potřebné . I vy jste úplně různorodý a nejste o nic horší , či lepší. Všichni dohromady tvoříte jednotu lidstva . Chceme vás předem upozornit , protože vaše duše s tím souhlasili a přijali s láskou tuto světelnou pomoc , že někteří z vás budete channeluje stejných mistrů , archandělů atd. . , Přijímat jejich odkazy . Budete přijímat , malovat , kreslit světelné kódy , léčivé mandaly od stejných bytostí . Nelekejte se . Lidstvo potřebuje vaši pomoc . Potřebujeme , jakož i vy to potřebujete , aby se světlo šířilo na všech frekvencích . Pokud vás někdo začne poučovat , že to není ono , nebo osočovat , že přijímáte poselství tmy , neposlouchejte je. Poslouchejte váš vnitřní hlas , duši , srdce . Pravé čisté světlo , světélko důvěřuje vyšším silám. Pokud by to bylo špatné a plné tmy , tak bychom toho jedince zastavili , upozornili , sám by zjistil , že něco není vu něj v pořádku . Vždy se děje jen to ve vašich životech , co je pro vás to nejlepší .
 
Víme , neustále se čistíte , měníte se , přijímáte výzvy vašich životních plánů. Těšíme se z vás a jsme připraveni nadále vám neustále pomáhat. Milostí Boha vám žehnáme na vaší cestě . Ať bezpodmínečná láska a světlo vás vede nadále.
 
Sbor archandělů , andělů , nebeských mistrů
 
 
 
 
Dodatečně dopsat za sebe pro nás , vás všechny :
 
Miluji Tě , Omlouvám se Ti , Prosím odpusť Mi , Děkuji Ti .
 
S láskou a světlem Apukhe
 
 
 
Pro https://gaia2010.sk/ 9.9.2013 napsal Ján Bálint Apukhe . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely , pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy . Děkuji za pochopení

—————

Zpět