Vztah lidé - věci, neboli vztah živé k neživému. - Merlain

17.02.2014 18:14

Vztah lidé - věci, neboli vztah živé k neživému.

Ať se to zdá být nemožné, jsou tyto vztahy ( živé k neživému) náročnější než vztahy ( živé k živému) jako je lidé - k lidem, lidé - k zvířatům, lidé - k rostlinám.
Lidé jsou neživými věcmi příliš uchváceny a není se čemu divit, když tato doba technických vynálezům a různým udělátek a pomůcek tomu přeje. Jde však o to jaký vztah mezi člověkem a danou věcí panuje, protože je to velmi důležité. Je to tak velmi důležité, že ani nemohu k vůli růstu a pochopení každého jednotlivého člověka říci vše, protože bych tak porušil daný tok momentálního vývoje lidstva. Přesto má touha pomoci, vyústila alespoň v napsání krátkého článku zmiňující se o základních faktech, které můžou alespoň navodit tuto důležitost. 
Tedy začněme. Vztahy živé k živým se již vyčistily a protože žijeme v čase a prostoru jejich doběh, neboli jejich působení bude trvat ještě nějakou dobu. Jak jsem již psal na www.dobresdeleni.estranky.cz v sekci nová sdělení, začala 7.2.2014 další fáze vyrovnávání vztahů a to vztahů mezi živými a neživými věcmi. Tedy člověk a věci. Je to mnohem záludnější a těžší než vztah např. mezi člověkem a člověkem, protože když si uvědomíte, kolika věcmi je každý z lidí obklopen, zjistíte, že je toho opravdu hodně. Tak např. člověk a vztah k oblečení, k samotné práci, k mobilu, k počítači, k zubnímu kartáčku, k hadru na podlahu, k jaru na nádobí, k nádobí, k autu, k domu, k zahradě, k dárkům, ke své posteli, ke koberci atd.atd.atd. Je toho velmi mnoho a mnoho a mnoho. Ano člověk je věcmi doslova zasypán. Teď je však důležité v těchto věcech udělat doslova čistku. A proč je to tak důležité? Již dříve jsme se zmiňovali od 6. lednu 2014 a také o čištění Země až k Jádru, tedy našeho vnitřního slunce. A to se velmi daří díky mnoho z vás, kteří se také na tom na vyšších úrovních podílíte :-). Jde však o to, že toto čištění starých struktur které je samozřejmě v plánu vesmíru, vyčistilo i ty energie, které se drželi mimo jiné své existence také díky té staré zatvrdlé hrubé struktury, která již nemá takovou sílu, aby již na dále živila  některé nízké energie. A proto se tyto energie nyní snaží získat pro své přežití nějaký přísun energetické potravy. Dalo by se to připodobnit k příkladu: Tonoucí se stébla chytá. Pointa je tedy v tom, že pokud nemá člověk k jakékoliv věci jakéhokoliv druhu správný vztah, tak mu ta věc začne ubírat jeho vlastní energii, jeho životní sílu pro své vlastní přežití. A to je velmi důležité si uvědomit. Je to tak důležité, že i když mi byla tato informace sdělena  a ukázána i prakticky, rozhodl jsem se to sdělit protože znám důsledky které, pokud to lidé nepochopí budou muset prožívat. Důsledky mají zdravotní charakter, jelikož ty věci které nemají zdravý vztah berou člověku životní sílu, což je prostor pro onemocnění. O jakou nemoc se jedná nemohu říci, ale jen řeknu, že tato nemoc se velmi rozšířila a je hlavním tématem poslední dobou. 
Nemohu říci co můžete udělat, ale mohu říci co jsme udělali mi. Především jsme si každý přebrali šatník. Jakékoliv oblečení od ponožek po zimní bundy, boty, kabelky, tašky, čepice, klobouky, spodní prádla, tílka, trika, mikiny atd. vše jsme každý razantně probrali. Každou věc jsme vzali do ruky a uvědomili si zdali nám ještě tato věc slouží a zdali ji ještě vůbec potřebujeme. Na co jsme si dávali pozor, aby  v rozhodování nebyla žádná nostalgie, vzpomínka na minulost či lítost to vyhodit, nebo nepohodlnost, opravdu jsme zanechali jen to, co prakticky potřebujeme. Zjistili jsme tak že nám každému zbyla jedna čtvrtina oblečení, která nám bohatě stačí. Toto vše jsme udělali u všech jiných ostatních věcí jako je kuchyň, koupelna, botník, obývák, ložnice atd., ale také v dílně, v kotelně atd. Veškeré věci jako jsou různé tretky a jiné tomu podobné také prošlo cenzurou :-)
Některé věci jsme rozdali jen těm kterým ta věc bude prakticky sloužit, ale spíše jme toho plno vyhodili.
Touto čistkou jsem tak zabránili našim nepotřebným věcem, aby nás obírali o naši energii pro vlastní přežití a tak máme více energie na zdraví :-)
Doporučuji si tuto zprávu přečíst vícekrát a začít domácí čistku. Nezapomeňte, že se jedná o všechny věci, tedy nejen ty které jsem výše zmínil ale pro příklad uvádím i o knihy, obrázky, často jsou duchovní lidé zasypány svíčkami, které buď dostali nebo si je koupily. Pokud to již necítíte jako dar, protože se věci mohli za tu dobu změnit, nebo jste si koupili svíčku, která se vám již moc nelíbí atd. opět doporučuji učinit čistku.
Rozhodnutí je jen na vás, od nás jsou to pouhé oznámení a zprávy. 
S úctou Merlain

—————

Zpět