ZADNÍ VRÁTKA NEFUNGUJÍ!

30.04.2016 17:53

Procházíme stále náročnější dobou v našich životech, potažmo našemu životnímu směrování. Pohybujeme se na hraně mezi dvěma světy. Někdo to vnímá, jiný ne….

 

Každý krok, který uděláme je vzápětí konfrontován s naším uvědoměním toho, v jaké realitě jsme se rozhodli žít. Každý krok mimo sebe se okamžitě projeví na našem emocionálním stavu. V okamžiku stresu, přetížení  či podobného vykolejení z našeho přirozeného stavu jsme odpojeni od zdroje a stáváme se nebezpeční sami sobě. Proto je nesmírně důležité neuhýbat z toho, co vnitřně cítíme. Nepřizpůsobovat se tomu, co už není na naší cestě. Nechtít se násilně začlenit tam, odkud nás to již mnohokrát vyhodilo. Pro někoho jsou tyto zkoušky již dlouhodobé a zdá se, že nikdy neskončí. Spousta lidí si nechává po vzoru minulosti otevřená tzv. zadní vrátka, ale to již nefunguje! Musíme se rozhodnout tady a teď! To proto, že jednota potřebuje ryzost opravdového člověka. Ne člověka, který se vědomě nebo nevědomě rozhodl být otrokem i otrokářem sám sobě a sloužit nastavenému systému s výhledem jakési jistoty v budoucnosti. Není již možné hrát dvojí hru! Ale samozřejmě se každý rozhoduje sám za sebe a podle své svobodné volby! 

 

Není větší jistoty než se pustit a nechat vše volně plynout, zhluboka dýchat a snažit se naladit na své srdce… Protože vše co nás nutí k nějaké aktivitě je výsledek našeho starého způsobu myšlení. Opět za tím stojí jen strach a ego. Strach z budoucnosti bez jakékoliv jistoty a dávání vlastní důležitosti roli, kterou jsme se rozhodli hrát.

 

Mnoho z nás to dovedlo do stavu nečinnosti, který se opět může zdát starým způsobem myšlení špatný. V tomto stavu je však nutné vydržet… Stačí jenom být a nenechat se už dále vtáhnout do dualitních her. Dojít do stavu přijetí a smíření bez boje a odsuzování … Do stavu, že je nám vše  "jedno" a necháme působit vyšší moc. I k tomuto stavu je třeba dospět vlastním pochopením. Nelze přeskakovat. 

 

V okamžiku složení všech postupových zkoušek přijde inspirace ke tvoření pro Novou Zem.

 

Jenom pochybnosti o sobě samých nás brzdí.

 

Jenom víra v naši božskou podstatu nás posiluje a pohání vpřed.

 

Renata

Informace odjinud

 

Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv omezovat šíření našich příspěvků. Je nesmyslné jakkoliv omezovat JEDNOTU, která je zároveň absolutní SVOBODOU. Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit. 

—————

Zpět