Zdenka Blechová - poselství channelingem

21.03.2014 21:59
 
V životě se vždy střídá období smutku s obdobím radosti, i v těchto chvílích jsou naše srdce jedno.
 
 
 
Jak je možné, že na cokoliv můj přítel šáhne, to rozbije?
 
Její duše stále prahne po tom, aby od muže dostávala mnoho, a proto se jí zdá, že se jí vše rozbíjí. Je to o ní a ne o partnerovi. Až přestane pojit svůj život se životem druhého, její partner jí nebude ukazovat, že se jí vše rozbíjí.
 
****
 
 
Dobrý den paní Blechová,
na přednášce ve Frýdlantě jste mluvila o schizofrenii, co to pro člověka znamená symbolicky, mohla byste mi to tady, prosím ještě jednou shrnout?
Ano
Schizofrenie je stav, kdy je člověk v područí druhých a neumí žít svůj vlastní život, protože se bojí zklamání. Co kdyby se mi to nepovedlo, takto mám větší jistotu, ale nelíbí se mi to, co žiji, ale nemám odvahu žít to, co chci.
 
Odpověď od tázajícího: Dá se říct, že takto žiju dva světy, jeden který bych chtěl, ale nemám pro něj odvahu - žiju mimo realitu, a ten druhý, který žiju doopravdy a nelíbí se mi. Teď chápu, jak vznikají bludy a rozdvojenost. Proč má člověk ale halucinace a slyší hlasy?
 
Ozývá se rozum a cit a přou se v tom, co bych měl žít a co žiju.
 
****
Co říká channeling na to, že jsem na duchovní cestě a spolupracuji s Vesmírem, zatímco můj partner nechce akceptovat mou víru v Boha, tedy Zdroj?
 
Ano
Její přání nemusí být přáním partnera, je dobré se zamyslet nad tím, proč potřebuji ke všemu souhlas druhého. Tak málo si věřím, že se potřebuji stále doprošovat schválení druhým? Pokud má víru v Boha, nepotřebuje od nikoho žádný souhlas k tomu, že věří, ale ona se musí naučit věřit tomu, co chce.
 
****
 
Dobrý deň, chcem sa spýtať, čo je príčinou obhrýzania nechtov u detí? Ako sa tohto zlozvyku zbaviť?
 
Vaše pozornost, příliš je hlídáte a ony jsou pak nervózní.
 
****
 
Prosím o odpověď, proč se mi každoročně vrací zánět průdušek?
Nevím co s tím, upravila jsem stravu, mám pravidelný pohyb, mám stresovější práci, ale kdo dnes nemá. Můžete se zeptat, kde je příčina?
 
Opravdu je stres z práce či z něčeho jiného? Většinou jsou průdušky ze vztahů z rodiny a my se vymlouváme na práci. V rodině si nedovolujeme žít svobodně a pak se nám zdá, že v práci nežijeme svobodně. Chce to opravit. V tomto roce se hodně bude vše odehrávat přes naše dýchání, to znamená, že v tomto roce se duše bude hlásit o svá práva prostřednictvím plic. Chce se svobodně o sebe starat a už se nechce starat o druhé a brát na sebe jejich břemena, chce se přestat bát o nejbližší a chce se rozvíjet.
 
****
 
Asi pred tydnem jsem pred absolvovanim jednoho komunikacniho kurzu s partnerem vyplnovali test osobnosti, dozvedeli jsme se o me co uz jsme tak nejak vedeli, jen se to potvrdilo. Nebylo to konkretizovane, tak jsem si vcera udelala pres jednu anglickou stranku test na psychicke poruchy a presne tam vysli. parano ia, schizofrenie, schizoid
 
Moje otazka je, zda opravdu musim k lekari pro tablety??? Nechci uzivat tablety, ale chci se zmenit, opravit. Lze to i touto formou? Pisou o schizofrenii, ze je nevylecitelna, ze je treba uzivat tablety ...
Ja bych to radeji resila sama se sebou, jen nekdy je to hodne tezke a vlastne nevim jak???
 
Schizofrenie je to, že žiji něco jiného než bych chtěla žít, protože nemám odvahu. O tom svědčí i váš strach, a to zazdít to prášky. Je to dovolit si jít svobodně svojí cestou a nebát se toho, že na ní někoho ztratím.
 
****
 
Konečně dělám práci, která mě baví, pracuji s lidmi, masáže atd.(stále se v tomto oboru vzdělávám). Když si vzpomínám, už jako dítě mě to táhlo tímto směrem, ale stále mám pocit, že mě něco brzdí, stále mám v sobě jakési omezení. Nevím, jak tuto brzdu uvolnit.
 
Zkuste odstranit omezení a to, co vás brzdí.
 
****
Už od podzimu mě tíží a trápí náš vztah s manželem. Jsme spolu 17 let, máme dvě děti. Před půl rokem jsem našla manželovi extra mobil jen na komunikaci s kolegyní, z SMS se mi chtělo brečet a i vraždit! Manžel popírá něco víc než SMS. Udělala jsem obrovský humbuk, kontaktovala jsem i jejího muže. Manžel chce být s námi, ale přitom mi situaci nijak neusnadňuje.je málo komunikativní a uzavřený. Ani po půl roce nemám moc klid na duši, mám stavy vzteku a žárlivosti, pak je to zas chvíli lepší. Strašně to bolí a důvěra nic moc. Mám ho ráda, ale nemůžu na to nemyslet.
Nemůžete nikoho vlastnit, a pokud někoho vlastníme, přicházíme o něj.
 
****
 
Hodně se potím v podpaždí. Je to pro mě nepříjemné hlavně v práci. Pracuji v obchodě a i paní šéfová na to poukázala. Ráda bych nosila barevné oblečení, ale to je vidět obzvlášť. Nosím tedy černé. Kosmetiku jsem vyzkoušela snad všechnu. Léčím se se štítnou žlázou, snížená funkce a taky ještě jsem po operaci lymf.uzliny a mám toxoplazmózu.
 
Je to napětí v těle, stres, strach, chce to zvolit techniky pro uvolnění.
 
****
 
Hezký den paní Zdenko,
jak tak pročítám Vaše stránky a odpovědi, docela se usmívám, kolik lidí ještě nepochopilo, že nikdo za ně nic neudělá. Mám kolem sebe plno takových kamarádek, které sami sebe ničí tím, jak si dokazují, že jsou spokojené. Také mám potíž, a tou je má matka. Nemám jí ráda, žila jsem od dětství pod tlakem, byla generál pro všechny. Starala jsem se dost dlouho, a nikdy jsem jí nebyla dost dobrá. Chtěla jen chválu slyšet a já jí neměla za co chválit. Už se nebudu o ní starat, potřebuje 24 hod. péči, já už nechci. Zajistila jsem vše, co jsem mohla, měla jsem štěstí, že jsem sehnala DD, jednolůžkový pokoj, a ona si dovolila 2x odmítnout. A tím jsem vyčerpala veškeré možnosti, co jsem mohla. To nikdo nepochopil, ani doktoři, na co si ještě hraje. Má pořád průjem, už 3x ležela na Infekčním odd., bez pampersek se neobejde, ale odmítá. Myslím, že i myšlení je o ničem, ale ten zarytý kód v hlavě, do DD néé. Tak ať si je na LDN, už je mi to jedno. Nechodím za ní, nikdy mě neměla ráda, jen co je třeba, zanesu. Vím, že průjem a infekce je jen její strach něco přijmout, změnit a né jen odmítat. Docela mě to trápilo, proč s ní mám jenom to zlé, a tak jsem se rozhodla pro regresi. A bylo mi vše jasné. Poslala na mě kletbu, šli jsme do 12 minulých životů a všude mě týrala, zavírala, věznila. NECHÁPALA JSEM. Dalo mi to velké rozluštění celého mého života, o tom, jak jsem prosila jako dítě o její lásku, a ona mě jen trápila. Přesně jako v pohádce Mrazík, matka a Marfuša, tou byla moje dcera, obě se ke mě tak chovaly a obě v životě stály proti mě. Dcera je už 3 roky mrtvá, a matka mi užírá jen život. Ale tohle mi moc pomohlo, a tak jsem si přestala vyčítat, že jsem špatná dcera a žiju si svůj život. Už se mi nechvěje žaludek, ale je mi lépe. Je o ní postaráno a já nikde nemusím, nějak to dopadne, je moje krédo.
 
Děkuji za váš dopis a také se usmívám, váš příběh je jako by byl mým příběhem. Ale já jsem ještě zjistila, že jsem chtěla od maminky pochopení, lásku a že já jsem měla strach, aby mi neodešla z mého života, a proto jsem na ní měla vztek, že se odmítá o sebe starat a chce jen mojí pomoc. Ale vše je o nás. Nyní mám maminku v nemocnici, ráda za ní chodím, už se nezlobím a více ji chápu, protože jsem pochopila sebe. Když si naleznete zranění není to o tom, aby nám sloužila k dalšímu vzteku, ale k tomu, abychom pochopili, kde jsme se ztratili. Každá duše nám jen hraje divadlo, abychom pochopili sebe a když jsem dostala zprávu channelingem, že i moje maminka na sebe vzala roli, která se jí nelíbila k mém pochopení, ozvala se ve mně láska a pokora ke všemu, co se učíme. Dokud se učíme, všechny duše jsou nám nápomocny k učení a hrají nám různé role, které přicházejí z Vesmíru na Zem. A když pochopíme naše vzájemné role skončí, už si nemusíme nic hrát navzájem.
 
****
 
Před půl rokem jsem s Vámi na osobní konzultaci řešila partnera. Muže, který je ženatý, potvrdila jste moji intuici, že k sobě patříme a potkali jsme se pro žití spolu a založení rodiny. On řešil problém, začal se vůči mně blokovat pravděpodobně po nátlaku jeho ženy. Říkala jste mi, že za tu situaci nemůžu, že chce Vesmír pročistit vztahy a on to musí zvládnout sám, tedy pomoci mu též nemůžu. Mým úkolem bylo zůstat v klidu a věřit, že se ozve. Opravdu se ozval, naše setkání bylo krásné a jeho to hodně rozhodilo. Ale potom nastoupil asi opět rozum se strachem. Dostali jsme se tam, kde jsme byli a ještě hůř, teď mě už slovně odmítá úplně. Zajímá mě jestli mám stále čekat, zda náš vztah má stále naději nebo ke mně už nepatří?
 
 
Není nač čekat, to chcete, když budete s někým žít, stále čekat na jeho úvahy, jeho konání? I když budete s někým žít, budete se muset naučit žít, to chcete právě vy a rozhodovat se sama za sebe. To znamená nyní žít to, co je a pokud se ozve, dobře, pokud se neozve, také dobře. Naučit se žít přítomný okamžik ne plány do budoucnosti. Pokud nyní budete žít plány do budoucnosti, budou se vám vzdalovat.
 
****
Zdenka Blechová
vydavatelka časopisu Mysteria tajemna
mobil: 603 847 278

 

—————

Zpět