Zkouška , před kterou nikdo z nás neunikne - zpráva z duchovního světa k událostem dnešních dnů Převzato 31.8.2013 prostřednictvím Apukhe .

31.08.2013 19:12
 
Je mi ctí vám prodat tuto zprávu milovaní přátelé . Rezonuje to s celým mým bytím . Z celého srdce děkuji našim duchovním průvodcem za poselství . Apukhe .
 
Milované duše planety Země . Od 21.12.2012 vaše planeta , vaše duše a vše živé na vaší planetě se připravovali na vzestup . Určitě jste již pochopili , že je to proces , který se nedá uskutečnit ze dne na den. Vše je jen na vás jednotlivcích , jaké stanovisko zaujmete . Jak budou vaše srdíčka čisté , připravené , tak podle toho celý proces vzestupu bude pokračovat .
 
Po celou tu dobu až po dnešek se otevíraly nebeské brány světla se záměrem vám přinést to nejlepší , abyste se dostali co nejdále v procesu integrace , proměny , transformace. Všichni jste pracovali na sobě tak jak jste mohli , věděli , cítili , ať už vědomě nebo podvědomě . U některých jejich ega reagovali tak či onak a stejně reagovali i vaše srdíčka . Nevnímejte prosím v těchto našich slovech žádné výčitky , nejsou tam . Naopak , chválíme vás všude . Jsme nadšený , kam jste se až dostali .
 
V dnešních dnech se váš časoprostor dostal k jedné finální epoše . Přišel čas něčeho velkého . Určitě se ptáte , čeho ? Není naším záměrem to nějak definovat , pojmenovat . Naopak , chceme vám spíše připomenout důvod vaší inkarnace . Ať to je vaším vodítkem k odpovědi . Sami dobře víte , že celá transformace , vzestup je cesta ke Jednotě . Jednota = Stvořitel .
 
Je načase si uvědomit , že vaše zkouška tkví právě v tomto . Máte tři možnosti . Můžete se přidat na stranu A nebo stranu B. Podle vašeho uvažování , nebo cítění na stranu dobra , či zla , světla a temna apod. . Máte tu ale i třetí možnost nepřidat se ani na jednu stranu. Pravděpodobně vás nyní napadají různé alternativy , otázky . Co si myslíte , kdo zná nejlépe osobní plány vašich životů ? Kdo zná nejlepší plán vzestupu a kdo ví nejlépe , co je momentálně nejlepší pro celou planetu , lidstvo , galaxii , vesmír ? Je to jen jedno Vědomí . Každý z vás ho cítíte , vnímáte , znáte pod nějakým jménem , pojmenováním .
 
Přišel čas milované duše , aby se dovršila vaše prosba . Vaše duše se sjednotily , shodli se , vyslovili souhlas k tomuto procesu a čeká se ještě chviličku na vaše konečné reakce - nereakcie . Říká vám něco tato věta: " AŤ SE DĚJE TVÁ VŮLE , JAK NA NEBI TAK I NA ZEMI " ? ? ? ? ? ? ? ?
 
Pochopili jste to ? Cítíte , vnímáte v čem se odehrává vaše zkouška ? ? ? ? Jen On ví , co je momentálně nejlepší pro vás všechny , aby vzestup mohl pokračovat dál . Je to zkouška důvěry v Jednotu . Sami dobře víte , že ve vyšších sférách již neexistuje dualita a tak je načase si uvědomit , kam máte upoutat vaši pozornost , abyste se dostali dál.
 
Všechno to , co se odehraje v blízké budoucnosti ve vašem časoprostoru je součástí vyššího plánu tvoření a vaše duše s tím souhlasí . Můžete být klidný , o každého z vás je postaráno , vaše plány duší jsou zahrnuty do tohoto vyššího plánu tvoření. Nastanou změny , které sami uvidíte na vlastní oči a zjistíte na konec , že to všechno bylo pro vaše nejvyšší dobro . Jen pochopte , ve vašem časoprostoru potřebujete k tomu zatím váš čas . Vydržte a důvěřujte . Budeme s vámi neustále.
 
Nechť tato mantra , posvátná prosba je vaším ukazatelem cesty od nyní prakticky ve vašem bytí : " AŤ SE DĚJE TVÁ VŮLE , JAK NA NEBI TAK I NA ZEMI " .
 
 
 
Doporučujeme také meditaci Hooponopono .
 
S láskou pro vás , vaši duchovní průvodci . Milujeme vás .
 

—————

Zpět