ZLATÁ DUŠIČKA: ČAS VĚDOMÝCH BYTOSTÍ

03.05.2013 09:05

 

 

Na vaší cestě jste posíleni láskou. Cesta vede přímo, i když obsahuje spoustu překážek. Nový život je pro každého ukázkou, že zvládl své učení. Každá bytost v tomto čase činí rozhodnutí, která jí vedou ke zpracování všeho, co potřebuje. Mnozí se obávají, hledají jistotu. Je potřeba si uvědomovat, že vše kolem se mění. To, co jste znali, už nebude existovat. Není možné spolehnout se na to, co jste prožili. Vaše zkušenosti se stávají odlišné od těch minulých. Životy se zkvalitňují, vědomí lidí se rozšiřuje a každý okamžik života přichází něco nového.

Je stále větší tlak na bytosti v lidském těle. Stále více propadají skepsi, stále více se šíří nenávist, panika a strach. Zlo bojuje o svůj post. Vše vrcholí. Čas vědomých bytostí nastává. Čas, který mění své hranice, se bortí a splývá. Dny jsou plné práce. Není čas odpočívat. Tlaky se zvyšují. Tento svět je opravdu bláznovstvím. Ale toto je jen iluze, uměle vyvolaná. Nemáte být těmi, kteří prohlédnou, máte být bytostmi bez mozku. Naštěstí není možné tento stav dlouho udržet. Dříve či později musí dojít ke zhroucení a nastavení nových pravidel. Jen je potřeba trpělivost a víra. Člověk vždy toužil po tom, co neměl. Tentokrát je to láska a klid na duši, cesta porozumění a sjednocení. Dosažení jednoty. I přes všechny nepokoje světa. Tento cíl musí mít stále více následovatelů. Jen tak se svět může změnit. Jen tak se svět stane lepším. Jen tak.

Je blízko krása, která uchvacuje. Moc přírody sílí. Na nebi je plno změn. Jsou zde všichni, kteří se připravují. Během května se probudí další vlna lidstva. A tato vlna posílí světlo, které stoupá k obloze. Den se chýlí ke konci a nastává noc. V noci jsou všichni obezřetní. Nikdo nechce mít pocit strachu, přesto strach existuje. Není ale jen výplod choré mysli? Není to jen emoce bolesti a ovládání? Noví jsou probuzeni, staří jsou povzneseni. Tak to nyní nastává. Čas se bortí a hranice času se rozplývá. Po každé takové změně je vše ostřejší a člověk zažívá dejavu. Brána času se otevřela a nový pořádek se připravuje. Nyní budete sami přeneseni ve svém vědomí. Nebuďte však zklamáni, vše je jiné, než se jeví. Opona padá a hra života se mění. Nastává tvoření si vlastní reality. V mnohém se liší od té původní, přesto vychází ze stejného základu. Brány v jednotlivých dimenzích jsou propustné. Nasávají sílu zrození se v novém světě. Není již možnost hledat dlouho odpovědi. O této cestě bylo již rozhodnuto. Na této cestě budete sami tím, kým si přejete být. Nakonec budete spaseni.

 

Zaměřte se na sebe

Mnoho dní a nocí se stále cítíte slabí. Jste často unaveni a život může být pro některé otupující. Cítíte se pod vlivem negativních energií, ale to není ta pravá příčina únavy. Jste na cestě vzestupu. Síla energií, které na vás působí, přesahuje hranici, kterou jste dosud zvládali. Toto je ale nutné. Je potřeba urychlit to, co je potřeba zpracovat. Jsou někteří, kteří sami sebe brzdí ve vývoji svými strachy a obavami. Chápeme, že je velice těžké překonat sám sebe, změnit ze dne na den to, co jste byli zvyklí dělat celé věky. Tato proměna je velice těžká. Nicméně také velice důležitá. Pokud se budete bát cokoli změnit, nikdy se nedostanete na cestu do nové reality. Vždy budete uzavřeni ve světě, který se vám v mnohém nelíbí. Neustále kolem dokola budete prožívat to, co nechcete a co vás dusí. Toto není vaše cesta, neboť vaše duše přišly právě pro tuto změnu samou. Nyní jste vystaveni tlakům, na které reagujete velice různě. Díky tomu se však probouzíte. Čím více lidí bude probuzeno, tím rychlejší postup vás čeká, tím méně času strávíte tam, kde mnozí z vás zůstávají již jen silou vůle, neboť vaše touha vás vede vzhůru.

Je nyní mnoho duší vystaveno tlakům a velké množství z nich odejde do konce tohoto roku. Nenechte se pohltit smutkem, pokud to bude někdo, koho znáte. Je to proto, že tyto duše nejsou schopny přijmout podmínky postupu. Čas vám však napomáhá a jakmile si připustíte, že vše je pro vaše dobro, budete ještě více usilovat o pokrok sebe samých. Vždyť víte, co máte dělat! Pro někoho se může zdát zcela nepochopitelné, jak jsou někteří lidé schopni neustále dělat ty stejné chyby, i když přesně ví, kde ty chyby jsou. I když přesně ví, co udělat pro to, aby mohli pokročit dále. Ale to je škola duše. Máte možná pocit, že nejste schopni uvolnit se z chození „dokola“. Pokud si uvědomíte, že stačí jen být pevný a uplatnit svou vůli, můžete vystoupit a nemusíte se dále namáhat. Síla energií vás vede k tomu, abyste již déle nepodléhali manipulaci, ale zaměřili se na svobodu. Abyste hledali lásku a pochopení. A odmítali lež a pokrytectví. Abyste se nenechali nutit k tomu, abyste poslouchali jiné a dělali to, co chtějí oni. Zaměřte se na sebe. Věnujte svůj čas sami sobě. Vždyť dávno víte, co máte dělat. Nelze to donekonečna opakovat. Je potřeba růst. To je vaše realita. To je váš smysl života. Být připraven na výzvy života a přijímat je. Učit se a milovat. Vzpomínat si a uvědomovat si souvislosti. Hledáte složitosti, ale nevidíte tu jednoduchost.

 

Zdroj: https://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

 

—————

Zpět